Zamknij

Katarzyna Ptasińska z "Na Wspólnej" wzięła ślub. Pokazała romantyczne zdjęcia [FOTO]

30.06.2020 08:49
Katarzyna Ptasińska wzięła ślub
fot. Instagram:@kasiaptasiaptasinska

Katarzyna Ptasińska wyszła za mąż. Aktorka z serialu "Na Wspólnej" i uczestniczka "Twoja twarz brzmi znajomo" opublikowała zdjęcia ze ślubu na Instagramie. Na jej weselu bawiły się zaprzyjaźnione gwiazdy, m.in. Ewelina Lisowska i Anna Czartoryska-Niemczycka.

Katarzyna Ptasińska już po ślubie. Serialowa Beata Wroniec z "Na Wspólnej" w ubiegły weekend wyprawiła huczne wesele, na którym bawiły się zaprzyjaźnione celebrytki. Mężem Katarzyny Ptasińskiej został Tomasz Krupski. Zdjęcia ze ślubu i wesela można już zobaczyć na instagramowym profilu artystki oraz jej sławnych gości. 

Katarzyna Ptasińska jest popularną aktorką teatralną i telewizyjną. Na szklanym ekranie zadebiutowała rolą Ali Kozłowskiej w serialu "M jak Miłość", jednak największą popularność przyniosła jej rola Beaty Wroniec w serialu "Na Wspólnej". Aktorka związana jest z warszawskim Teatrem Kamienica oraz krakowskim Teatrem Variete, gdzie występowała w musicalach "Legalna Blondynka" i "Chicago". Była uczestniczką 12. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" w Polsacie. 

Katarzyna Ptasińska z "Na Wspólnej" wzięła ślub

Prywatne życie Katarzyny Ptasińskiej do tej pory było owiane tajemnicą. Aktorka wolała skupiać uwagę mediów wyłącznie na dokonaniach zawodowych. Tymczasem ostatnio głośno zrobiło się o jej ślubie. Katarzyna Ptasińska wyszła za swojego narzeczonego Tomasza Krupskiego. Na weselu bawiły się zaprzyjaźnione z aktorką gwiazdy, m.in. Ewelina Lisowska, Anna Czartoryska-Niemczycka i Dawid Czupryński

Stało się! Jestem żoneczką! Kocham! - napisała pod zdjęciem z mężem gwiazda "Na Wspólnej".

Posłuchaj podcastu