Zamknij

Katarzyna Skrzynecka gorzko o jej sytuacji finansowej: " W tym roku nie będzie nas stać na wakacje"

Sylwia Wamej
13.05.2020 18:09
Katarzyna Skrzynecka
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Katarzyna Skrzynecka i jej mąż Marcin Łopucki odczuli finansowo pandemię koronawirusa. Gwiazda w rozmowie z "Fleszem" zdradziła, że razem z mężem robią wszystko, co mogą, żeby nie popaść w długi.

Katarzyna Skrzynecka w gorzkich słowach o sytuacji finansowej:  "Ubiegamy się o zamrożenie spłaty kredytu"

Katarzyna Skrzynecka podobnie jak wielu artystów w Polsce jest teraz bezrobotna. Gwiazda ocenia występy uczestników "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", a oprócz tego jest aktorką, również teatralną. Jak wiadomo, wszystkie działania artystyczne od marca są odwołane. Gwiazda w rozmowie z "Fleszem" zdradziła, że jest pełna niepokoju co do swojej sytuacji finansowej.

"Ubiegamy się o zamrożenie spłaty kredytu mieszkaniowego na trzy miesiące, składamy podania o "postojowe" w ZUS-ie, na który od lat łożymy miesięcznie wysokie kwoty. Niestety ta jednorazowa pomoc nie pokrywa nawet połowy naszych stałych opłat" - wyznała.

Katarzyna Skrzynecka nie pojedzie w tym roku z rodziną na wakacje

Katarzyna Skrzynecka dodała też, że w tym roku nie pojedzie z rodziną na wakacje, tym bardziej za granicę.

"W tym roku pewnie nie będzie nas stać na jakikolwiek wyjazd wakacyjny. Obyśmy mogli latem pracować, żeby wyjść z debetów! Ukochaną Grecję raczej będziemy wspominać, oglądając zdjęcia i gawędząc z greckimi przyjaciółmi na wideoczatach. Takie czasy" - podkreśliła gwiazda "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Zagłosuj

Wybierasz się w tym roku na wakacje?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/Flesz/SW