Zamknij

Katarzyna Skrzynecka jeszcze bardziej schudła? Jej figura zrobiła wrażenie na salonach

Judyta Wanicka
19.09.2019 17:12
Katarzyna Skrzynecka
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Katarzyna Skrzynecka zrzuciła już 14 kilogramów i chudnie dalej. Dzięki diecie wegańskiej aktorce szybko udało się uzyskać szczuplejszą sylwetkę. Wyraźnie zgrabniejszym ciałem Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się na jednej z ostatnich imprez.

Katarzyna Skrzynecka jest szczupła jak dawniej

Katarzyna Skrzynecka nie odpuszcza diety i szybko pozbywa się kolejnych kilogramów. Aktorka w zaledwie dwa miesiące schudła 14 kg. Swoją niesamowitą metamorfozą pierwszy raz pochwaliła się na wakacjach w Grecji. W końcu przyszedł czas, by zaprezentować nową sylwetkę na salonach.

Katarzyna Skrzynecka pojawiła się na wielkim pokazie mody z recyklingu autorstwa Anny Kubisz zorganizowanego w ramach akcji sprzątania świata. Gwiazda pozowała do zdjęć w czarnej sukience do kostek ozdobionej "fartuszkiem" z płyt CD. Przylegająca do ciała kreacja rozwiała wszelkie wątpliwości odnieście figury gwiazdy. Katarzyna Skrzynecka wygląda jeszcze szczuplej niż kilka tygodni temu!

Pani Kasiu, piękny z pani "szczupaczek". Super figura - komentują fani na Instagramie. 

Katarzyna Skrzynecka schudła 14 kilogramów. Jaką dietę stosuje?

Katarzyna Skrzynecka jakiś czas temu przeszła na dietę wegańską, która wyklucza z jadłospisu nie tylko mięso, ale również produkty pochodzenia zwierzęcego. Gwiazda zajada się więc głównie posiłkami roślinnymi. Nowa dieta Katarzyny Skrzyneckiej obfituje głównie w warzywa i owoce.

Jest podobna do zasad owocowo-warzywnego detoksu doktor Dąbrowskiej. Tyle, że tamta dieta rozpisana jest na 40 dni, a ja założyłam, że potrwa trochę dłużej – wyznała w rozmowie z „Faktem”.

Zmiana nawyków żywieniowych dość szybko przyniosła u aktorki spory spadek wagi. Gdy pod koniec lipca Katarzyna Skrzynecka po raz pierwszy pochwaliła się swoją metamorfozą, wyznała, że w 5 tygodni udało jej się zrzucić 10 kilogramów. Na greckie wakacje pojechała już lżejsza o kolejne 4 kg. Na szczęście aktorka może liczyć na olbrzymie wsparcie męża, Marcina Łopuckiego, który jest mistrzem świata w kulturystyce i o zdrowej diecie wie na pewno sporo.  

RadioZET.pl/jw