Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Katarzyna Skrzynecka jeszcze bardziej schudła? Jej figura zrobiła wrażenie na salonach

19.09.2019 17:12

Katarzyna Skrzynecka zrzuciła już 14 kilogramów i chudnie dalej. Dzięki diecie wegańskiej aktorce szybko udało się uzyskać szczuplejszą sylwetkę. Wyraźnie zgrabniejszym ciałem Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się na jednej z ostatnich imprez.

Katarzyna Skrzynecka fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Katarzyna Skrzynecka jest szczupła jak dawniej

Katarzyna Skrzynecka nie odpuszcza diety i szybko pozbywa się kolejnych kilogramów. Aktorka w zaledwie dwa miesiące schudła 14 kg. Swoją niesamowitą metamorfozą pierwszy raz pochwaliła się na wakacjach w Grecji. W końcu przyszedł czas, by zaprezentować nową sylwetkę na salonach.

Katarzyna Skrzynecka pojawiła się na wielkim pokazie mody z recyklingu autorstwa Anny Kubisz zorganizowanego w ramach akcji sprzątania świata. Gwiazda pozowała do zdjęć w czarnej sukience do kostek ozdobionej "fartuszkiem" z płyt CD. Przylegająca do ciała kreacja rozwiała wszelkie wątpliwości odnieście figury gwiazdy. Katarzyna Skrzynecka wygląda jeszcze szczuplej niż kilka tygodni temu!

Pani Kasiu, piękny z pani "szczupaczek". Super figura - komentują fani na Instagramie. 

Katarzyna Skrzynecka schudła 14 kilogramów. Jaką dietę stosuje?

Katarzyna Skrzynecka jakiś czas temu przeszła na dietę wegańską, która wyklucza z jadłospisu nie tylko mięso, ale również produkty pochodzenia zwierzęcego. Gwiazda zajada się więc głównie posiłkami roślinnymi. Nowa dieta Katarzyny Skrzyneckiej obfituje głównie w warzywa i owoce.

Jest podobna do zasad owocowo-warzywnego detoksu doktor Dąbrowskiej. Tyle, że tamta dieta rozpisana jest na 40 dni, a ja założyłam, że potrwa trochę dłużej – wyznała w rozmowie z „Faktem”.

Zmiana nawyków żywieniowych dość szybko przyniosła u aktorki spory spadek wagi. Gdy pod koniec lipca Katarzyna Skrzynecka po raz pierwszy pochwaliła się swoją metamorfozą, wyznała, że w 5 tygodni udało jej się zrzucić 10 kilogramów. Na greckie wakacje pojechała już lżejsza o kolejne 4 kg. Na szczęście aktorka może liczyć na olbrzymie wsparcie męża, Marcina Łopuckiego, który jest mistrzem świata w kulturystyce i o zdrowej diecie wie na pewno sporo.  

RadioZET.pl/jw

Oceń