Zamknij

Katarzyna Skrzynecka komentuje pożary w Turcji. Poruszający wpis aktorki

03.08.2021 10:35
Katarzyna Skrzynecka
fot. Tricolors/ East News

Katarzyna Skrzynecka odniosła się do ostatnich, niepokojących wydarzeń w Turcji. Gwiazda z przerażeniem śledzi doniesienia o pożarach, które opanowały południową i zachodnią Turcję. Aktorka ubolewa nad obecną sytuacją w Turcji i ma nadzieję na to, że inne kraje pomogą w walce z przerażającym kataklizmem.

Katarzyna Skrzynecka na swoim Instagramie prezentuje rozmaite treści. Tym razem gwiazdę "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" poruszyła sytuacja w Turcji. Skrzynecka odniosła się do pożarów, które opanowały lasy i pola uprawne w południowej i zachodniej części kraju. Aktorka z przerażeniem obserwuje to, co dzieje się w Turcji. Na swoim Instagramie opublikowała poruszający wpis.

Zobacz też: Katarzyna Skrzynecka głodzi się dla figury? Jej posiłek wywołał poruszenie wśród fanów

Katarzyna Skrzynecka komentuje pożary w Turcji. Gwiazda skrytykowała zachowanie turystów

"Gdy my spędzamy bezpiecznie letni czas w Polsce, dochodzą do nas dramatyczne wiadomości od naszych Tureckich Przyjaciół z Turcji. Turcja płonie w gigantycznych pożarach. To przerażające relacje. Nasz Przyjaciel Bahattin Doğan - znany aktor Teatru Narodowego w Ankarze i ceniony aktor filmowy @mirza_bahattin_dogan, przesłał dziś dramatyczny apel o wsparcie dla niszczejącej w ciężkich do opanowania ponad 112 pożarach Turcji... Niszczeją hektary pól uprawnych, lasów i gospodarstw... Regiony pięknego wybrzeża: Antalii, Alanii i Bodrum... Wierzę, że inne kraje wspomogą Turcję w walce z tym dramatycznym kataklizmem" - podkreśliła aktorka.

Gwiazda zestawiła zdjęcia pożarów z radosnymi fotografiami z wakacji, które spędzała w towarzystwie męża i tureckich przyjaciół.

"Na naszych wspólnych zdjęciach z 2017 roku, gdy Bahattin i jego Kochana Żona Çagil @cagiltasbasidogan gościli nas w swoich progach w Side, byliśmy pełni radości i uśmiechu... Zestawienie ze zdjęciami, jak ten piękny region cierpi dziś w ogniu pożarów...rozdziera serce" - komentuje gwiazda.

Pod postem wywiązała się dyskusja na temat obecnej sytuacji w Turcji. Fani aktorki, którzy mieszkają w Turcji, dzielą się swoimi historiami i spostrzeniami. Niektórzy krytykują też postawę biernych turystów.