Zamknij

Katarzyna Skrzynecka pokazała córkę Marcina Łopuckiego. "Córeczki kwitną jak wiosenne kwiatuszki"

27.09.2021 11:24
Katarzyna Skrzynecka
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Katarzyna Skrzynecka opublikowała za pośrednictwem mediów społecznościowych rodzinne fotografie z Pierwszej Komunii Świętej córeczki Alikii. Na uroczystości obecna była również 25-letnia córka Marcina Łopuckiego z poprzedniego związku. "Jak te córeczki kwitną" - zachwycała się aktorka.

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki dziewięć lat temu doczekali się córeczki Alikii Ilii. Dziewczynka jest oczkiem w głowie słynnych rodziców i często gości w ich mediach społecznościowych. Dziewczynka w miniony weekend przystąpiła do Pierwszej Komunii. Z powodu pandemii koronawirusa uroczystość została przełożona z maja na wrzesień.

Dumna mama pochwaliła się oczywiście zdjęciami w sieci. Na tej ważnej uroczystości nie mogło zabraknąć również córki Marcina Łopuckiego z poprzedniego związku, 25-letniej Pauli Łopuckiej. Gwiazda "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" publikując fotografie, pisząc o córkach, nie kryła wzruszenia.

Zobacz też:  Katarzyna Skrzynecka głodzi się dla figury? Jej posiłek wywołał poruszenie wśród fanów

Katarzyna Skrzynecka pokazała córkę Marcina Łopuckiego. "Córeczki kwitną jak wiosenne kwiatuszki"

"Maj we wrześniu   #familytime  #uroczystość. To była piękna, uroczysta i rodzinna sobota   @marcinlopucki  @paulalopuckaJak ten czas leci, jak te córeczki pięknie kwitną jak wiosenne kwiatuszki. jakbym to przeżywała niemal wczoraj, gdy moja mama upinała mi włosy, rumianki i welonik do Komunii.... Teraz na pewno cieszyła się i świętowała z nami z Nieba ...." - napisała Katarzyna Skrzynecka. 

W jednym z wywiadów Skrzynecka opowiadała, że choć długo czekała na upragnioną córeczkę, nigdy nie straciła nadziei na pojawienie się jej na świecie.

"Nadzieję można stracić tylko wtedy, gdy wiek kobiety jest zbyt zaawansowany. Dziś medycyna stoi na tak wysokim poziomie, że pomaga w przypadkach beznadziejnych. U mnie zabieg in vitro się nie udał, ale potem zaszłam w ciążę. Córeczka pojawiła się na świecie drogą naturalną" - mówiła gwiazda w rozmowie z "Dobrym Tygodniem".