Zamknij

Katarzyna Skrzynecka przesadziła z upiększaniem? Fani jej nie poznają

Redakcja
24.08.2018 22:16
Katarzyna Skrzynecka
fot. Instagram

Kilka dni temu Katarzyna Skrzynecka pokazała na Instagramie selfie, wykonane w aucie. Internauci zauważyli jednak, że coś w jej twarzy się zmieniło. Na pytanie o operacje plastyczne aktorka zaprzeczyła.

"Witaj Kochana Warszawo. Od 07:15 do 08;20 w korku do pracy. Pamiątka krótkich wakacji została już tylko w naszyjniku z muszli Madagaskaru. MIŁEGO POGODNEGO DNIA WSZYSTKIM" - napisała w radosnym powitalnym, pourlopowym poście Katarzyna Skrzynecka. Podpis ten pojawił się przy zdjęciu dokumentującym wspomnianą podróż do pracy.

Dla wielu fanów aktorki było to tylko jedno z jej zdjęć na Instagramie. Inni dostrzegli w rysach twarzy gwiazdy coś nienaturalnego.

"Gdyby nie podpis to chyba bym nie poznała że to pani Kasia strasznie dziwne to zdjęcie", "Nie poznałam Pani" - pojawiły się komentarze. Czy rzeczywiście Katarzyna Skrzynecka wygląda tu inaczej, niż zwykle?

Jeden z komentujących stwierdził wprost:

"I po co pani te zabiegi? Jest pani ładna bez tych wszystkich udziwnień" - pyta. Aktorka postanowiła mu odpowiedzieć, wyjaśniając, że nic dotąd sobie nie poprawiała.

"Ha ha ha. Właśnie najszczęśliwiej czuję się z faktem, że nigdy w życiu jeszcze niczego zabiegowego sobie nie zrobiłam".

Niestety, po tym wpisie kolejne osoby zaczęły zarzucać jej, że wprowadza ich w błąd, a komentarze zaczęły przeradzać się w hejt. Pojawiali się też obrońcy Skrzyneckiej, których zdaniem wszystko to kwestia światła i braku filtrów.

Widać, że aktorka hejtu nie mogła już znieść, bo zaledwie kilka godzin temu zdecydowała się na kolejny, emocjonalny wpis.

"Użytkowników, którzy mylą moją Stronę Official z rynsztokowymi portalikami plotkarskimi dla oszołomów i pozwalają sobie na prymitywne posty rodem z tychże portalików, uprzejmie informuję, że pomylili adres. Na mojej służbowej stronie tacy Użytkownicy są niezwłocznie blokowani. Nie zależy mi na ilości klikających Followers'ów, jeśli mają to być osoby pozwalające sobie na hate. Dla spolszczających: hejt" - napisała gwiazda.

RadioZET.pl/SA