Zamknij

Katarzyna Skrzynecka przeszła wielką metamorfozę. Schudła 20 kg i ścięła włosy [ZDJĘCIA]

Judyta Wanicka
29.01.2020 14:30
Katarzyna Skrzynecka
fot. Instagram:@katarzyna_skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka skróciła włosy i ma teraz nową, modną fryzurę. Jurorka "Twoja twarz brzmi znajomo" zafundowała sobie ostatnio odmładzającą metamorfozę. Gwieździe udało się schudnąć prawie 20 kilogramów.

Katarzyna Skrzynecka ścięła włosy

Katarzyna Skrzynecka zmieniła fryzurę. Aktorka zdecydowała się na ostre cięcie u popularnego fryzjera gwiazd Jarosława Młotkowskiego. Jurorka "Twoja twarz brzmi znajomo" ma teraz włosy do ramion ułożone w modne, rozwichrzone fale. Efekt metamorfozy zrobił wrażenie na internautach, którzy zgodnie stwierdzili, że nowa fryzura odmłodziła gwiazdę o kilka lat.

Katarzyna Skrzynecka schudła prawie 20 kg

Nowa fryzura to nie jedyna zmiana, jaką przeszła w ostatnim czasie Katarzyna Skrzynecka. Jurorka "Twoja twarz brzmi znajomo" schudła prawie 20 kilogramów. Aktorka przeszła na dietę wegańską, która wyklucza z jadłospisu nie tylko mięso, ale również produkty pochodzenia zwierzęcego. Posiłki komponowała głównie z produktów roślinnych.

Jest podobna do zasad owocowo-warzywnego detoksu doktor Dąbrowskiej. Tyle że tamta dieta rozpisana jest na 40 dni, a ja założyłam, że potrwa trochę dłużej – wyznała w rozmowie z „Faktem”.

Zmiana nawyków żywieniowych dość szybko przyniosła u aktorki spory spadek wagi. Gdy pod koniec lipca Katarzyna Skrzynecka po raz pierwszy pochwaliła się swoją metamorfozą, wyznała, że w 5 tygodni udało jej się zrzucić 10 kilogramów. Na greckie wakacje pojechała już lżejsza o kolejne 4 kg. Na szczęście aktorka może liczyć na olbrzymie wsparcie męża, Marcina Łopuckiego, który jest mistrzem świata w kulturystyce i o zdrowej diecie wie na pewno sporo. 

skrzynecka radiozet 6
fot. Instastory:@jarekmlotkowski.hairstylist
Zagłosuj

Podoba ci się Katarzyna Skrzynecka w nowej fryzurze?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw