Zamknij

Katarzyna Skrzynecka schudła 14 kilogramów. Pokazała szczupłą figurę w bikini

Judyta Wanicka
09.09.2019 13:26
Katarzyna Skrzynecka schudła 14 kilogramów. Pokazała szczupłą figurę w bikini
fot. Karol Makurat/REPORTER/EASTNEWS

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się pierwszymi efektami odchudzania. Aktorka zrzuciła już 14 kilogramów z 20 zaplanowanych. Wyraźnie zgrabniejszą sylwetką pochwaliła się na wakacjach w Grecji.

Katarzyna Skrzynecka pokazała ciało w bikini

Katarzyna Skrzynecka obecnie spędza wakacje na Krecie. Aktorce towarzyszą mąż, Marcin Łopucki, 8-letnia córka Alikia Ilia oraz przyjaciele z teatru, w tym Marek Kaliszuk i aktorka Anna Iberszer. Jak co roku, ekipa wybrała się do domku położonym w ustronnym miejscu greckiej wyspy, by odpocząć od zgiełku wielkich kurortów. Katarzyna Skrzynecka jednak cały czas jest aktywna na Instagramie, gdzie zamieszcza zdjęcia z wypoczynku. Szczególnie jedno z nich przykuło uwagę fanów – Katarzyna Skrzynecka po raz pierwszy pokazała się w bikini.

Do tej pory korpulentna gwiazda rzadko odsłaniała na zdjęciach coś więcej niż dekolt i nogi. Ale gdy udało jej się schudnąć kilkanaście kilogramów, chętnie pochwaliła się ciałem w stroju dwuczęściowym. Efekty metamorfozy widać gołym okiem. Katarzyna Skrzynecka wygląda znacznie szczuplej, a do tego bardzo apetycznie.

Esencja kobiecości. Afrodyta może się schować – komentują nową sylwetkę gwiazdy fani i proszą, by gwiazda zdradziła, jak udało jej się tak szybko schudnąć.

Katarzyna Skrzynecka schudła już 14 kilogramów. Jak to zrobiła?

Katarzyna Skrzynecka jakiś czas temu przeszła na dietę wegańską, która wyklucza z jadłospisu nie tylko mięso, ale również produkty pochodzenia zwierzęcego. Gwiazda zajada się więc głównie posiłkami roślinnymi. Nowa dieta Katarzyny Skrzyneckiej obfituje głównie w warzywa i owoce.

Jest podobna do zasad owocowo-warzywnego detoksu doktor Dąbrowskiej. Tyle, że tamta dieta rozpisana jest na 40 dni, a ja założyłam, że potrwa trochę dłużej – wyznała w rozmowie z „Faktem”.

Zmiana nawyków żywieniowych dość szybko przyniosła u aktorki spory spadek wagi. Gdy pod koniec lipca Katarzyna Skrzynecka po raz pierwszy pochwaliła się swoją metamorfozą, wyznała, że w 5 tygodni udało jej się zrzucić 10 kilogramów. Na greckie wakacje pojechała już lżejsza o kolejne 4 kg. Na szczęście aktorka może liczyć na olbrzymie wsparcie męża, Marcina Łopuckiego, który jest mistrzem świata w kulturystyce i o zdrowej diecie wie na pewno sporo.

Zagłosuj

Jak oceniasz nową figurę Katarzyny Skrzyneckiej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW