Zamknij

Katarzyna Skrzynecka w ogniu krytyki. Internauci: "Barbarzyństwo" [FOTO]

21.08.2020 14:48
Katarzyna Skrzynecka skrytykowana
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Katarzyna Skrzynecka znalazła się w ogniu krytyki po tym, jak opublikowała zdjęcie córki bawiącej się z delfinem. Zdaniem wielu osób wsparła wykorzystywanie zwierząt, które przetrzymywane są w niegodnych warunkach i bardzo cierpią. 

Katarzyna Skrzynecka to popularna polska aktorka, którą widzowie mogli ostatnio oglądać w kolejnej części komediowej serii "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3", a na rok 2021 zapowiedziana jest kolejna część,  w której Skrzynecka ponownie wcieli się w Marlenę Wolańską. Widzowie uwielbiają ją także jako jurorkę w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", w którym występuje do dziś oraz prowadzącą "Tańca z gwiazdami". Jak widać, Katarzyna nie może narzekać na brak zawodowych wyzwań.

Jak każda gwiazda, Skrzynecka korzysta z czasu wolnego i postanowiła odpocząć na malowniczej Teneryfie. Nie zapomniała o wiernych fanach, którzy bacznie obserwują jej życie w mediach społecznościowych. Jednak jedno z najnowszych zdjęć, jakie aktorka opublikowała w sieci, spotkało się z głosami krytyki. W komentarzach rozgorzała zażarta dyskusja, a sama Katarzyna postanowiła wyjaśnić sytuację. Nie wszystkich jednak przekonała jej wersja.

 Katarzyna Skrzynecka przeszła wielką metamorfozę. Schudła 20 kg i ścięła włosy [ZDJĘCIA]

Katarzyna Skrzynecka skrytykowana. Chodzi o wykorzystywanie zwierząt

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się relacją z bajecznych wakacji. Pokazała między innymi, jak jej córka pływała i bawiła się z delfinami. Nie wszyscy internauci byli zachwyceni tym, jak aktorka i jej rodzina spędzają wolny czas. Pojawiły się głosy, że zwierzęta w zamkniętych akwenach bardzo cierpią i umierają, a korzystanie z tego typu rozrywek jest nieetyczne.

- Delfin w zamknięciu umiera, wyrywają im zęby. Barbarzyństwo zamykać tak piękne istoty.

- Stanowcze nie dla zniewolonych i nafaszerowanych antydepresantami delfinów.

- Te zwierzęta są w uwięzi tylko po to, by człowiek mógł sobie robić takie zdjęcia - krytykowali.

Skrzynecka nie zgodziła się z opiniami internautów i postanowiła wyjaśnić sprawę.

- Otóż nie. Pływaliśmy z nimi na wolności poza akwenem, w którym są zaprzyjaźnione z ludźmi w bardzo dobrych warunkach - napisała. 

Nie wszyscy uwierzyli w tłumaczenia aktorki i nadal twierdzili, że delfin ewidentnie przebywał w zamkniętym akwenie. 

 Kogel-Mogel: Katarzyna Skrzynecka w odważnej stylizacji na planie. "Ile ważą te rzęsy"? [FOTO]