Zamknij

Katarzyna Skrzynecka wzruszająco o Pawle Królikowskim. "Nie takie góry już przenosił"

Sylwia Wamej
13.01.2020 13:48
Paweł Królikowski
fot. Justyna Rojek/East News

Katarzyna Skrzynecka trzyma kciuki za Pawła Królikowskiego, który przed świętami Bożego Narodzenia trafił do szpitala. Koleżanka z programu "Twoja Twarz Brzmi" podkreśliła, że wszyscy w programie czekają na Pawła. "Nie takie góry już przenosił" - podsumowała Katarzyna Skrzynecka.

Katarzyna Skrzynecka o stanie zdrowia Pawła Królikowskiego

Katarzyna Skrzynecka  i Paweł Królikowski to jurorzy programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo ". Niestety, tuż przed świętami Bożego Narodzenia Paweł Królikowski znów trafił do  szpitala. Niebawem mają ruszyć zdjęcia do kolejnej edycji show. Nie wiadomo jednak, czy w nowej odsłonie producenci zaangażują innego jurora, czy też zostawią wolne miejsce.

Katarzyna Skrzynecka w rozmowie z "Super Expressem" odniosła się do nieobecności i stanu zdrowia kolegi z programu. "Wszyscy w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" czekamy na Pawła. Całym sercem wspieraliśmy go w poprzedniej edycji, kiedy trafił do szpitala, a także podczas rehabilitacji. Paweł jest bardzo dzielny i nie takie góry już przenosił. Co najważniejsze, znajduje się pod opieką najlepszych lekarzy i wierzę, że szybko wróci do zdrowia" - powiedziała Katarzyna Skrzynecka w rozmowie z dziennikiem.

Paweł Królikowski kilka lat temu przeszedł operację

Przypomnijmy, że kilka lat temu gwiazdor "Rancza" miał wycinanego tętniaka mózgu. Jak zdradza żona aktora, Paweł Królikowski jest już w lepszej formie. "Paweł jest w dobrej formie. Niestety, zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzem"  - mówiła Małgorzata Ostrowska-Królikowska w rozmowie z "Faktem".

Zagłosuj

Badasz się regularnie?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/Super Express/ SW