Zamknij

Katarzyna Skrzynecka zaliczyła wpadkę. Fani drwią ze zdjęcia spod prysznica [FOTO]

08.09.2020 13:30
Katarzyna Skrzynecka
fot. Jan Bielecki/East News

Katarzyna Skrzynecka nieudolnie wyretuszowała zdjęcie. Jurorka "Twoja twarz brzmi znajomo" pozowała pod prysznicem w samym ręczniku. Internauci zwrócili jednak uwagę na dziwnie falujące płytki... Katarzyna Skrzynecka wyszczupliła się w Photoshopie? 

Katarzyna Skrzynecka jest jedną z najpopularniejszych gwiazd małego ekranu. Aktorka jest jurorką w show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo", w którym zwyciężyła w 2014 roku. Wcześniej wielokrotnie pojawiła się na antenie w roli prowadzącej lub gościa rozmaitych programów rozrywkowych, w tym "Tańca z gwiazdami" i "Top Chef. Gwiazdy od kuchni". Aktorkę na co dzień można podziwiać w sztukach komediowych wystawianych w warszawskich teatrach oraz popularnych serialach. Na wielki ekran Skrzynecka wróciła w 2019 roku rolą w filmie "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3". W styczniu 2021 roku do kin trafi kolejna część kultowej komedii zatytułowana "Koniec świata", w której aktorka ponownie wcieli się w Marlenę, siostry szalonej Barbary Wolańskiej (Ewa Kasprzyk). 

Katarzyna Skrzynecka jeszcze przed filmem przeszła spektakularną metamorfozę. Dzięki diecie wegańskiej w szybkim tempie schudła ponad 20 kg. Aktorka zmieniła również fryzurę, a także popracowała nad stylem. Zdumiewające rezultaty regularnie prezentuje na swoim Instagramie, gdzie obserwuje ją już 129 tys. użytkowników. Ostatnio Katarzyna Skrzynecka zamieściła kolejne zdjęcie, na którym fani mieli okazję podziwiać jej zgrabne kształty. Niestety przy okazji wyszło na jaw, że gwiazda szczycąca się publicznie swoją naturalnością, zdecydowała się wyretuszować fotografię w programie graficznym. 

Katarzyna Skrzynecka zdradziła po dziewięciu latach, co znaczy imię córki Alikia Ilia

Katarzyna Skrzynecka wyretuszowała ciało w Photoshopie? 

Jurorka "Twoja twarz brzmi znajomo" pochwaliła się zabawną fotka, na której widać ją stojącą pod prysznicem z parasolem w ręku. Aktorka osłoniła ciało białym ręcznikiem. Uwagę zwracają wyraźnie szczuplejsze ramiona oraz opalony dekolt. Część internautów dopatrzyła się jednak pewnego szczegółu, który zdradza, że Katarzyna Skrzynecka majstrowała przy swoim ciele w programie graficznym. Tuż przy łokciu po lewej stronie można zauważyć wykrzywione tło, a ściślej wygięty kąt kabiny prysznicowej. 

Podobne "falowanie" często pojawia się na zdjęciach gwiazd, które samodzielnie próbują retuszować zdjęcia. Co dokładnie usiłowała poprawić sobie Katarzyna Skrzynecka? Tego możemy się jedynie domyślać... 

Posłuchaj podcastu