Zamknij

Katarzyna Skrzynecka zdradziła po dziewięciu latach, co znaczy imię córki Alikia Ilia

05.08.2020 12:49
Katarzyna Skrzynecka
fot. VIPHOTO/East News

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki długo starali się o dziecko. W 2011 roku na świat przyszła ich córka. Teraz, po dziewięciu latach, aktorka zdradziła, co znaczy imię córki Alikia Ilia.

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki pobrali się w 2009 roku. Aktorka wraz z o cztery lata młodszym mężem długo starała się o dziecko i czterokrotnie poroniła. Na szczęście się udało, a 41-letnia wtedy gwiazda urodziła córkę. Ponieważ zarówno Skrzynecka, jak i jej mąż pałają miłością do Grecji, nadali córce imię wzięte z języka greckiego: Alikia Ilia.

Oryginalne i - zdaniem niektórych - dziwnie brzmiące imię, było szeroko komentowane w mediach oraz przez kolegów Skrzyneckiej po fachu. Pojawiały się różne interpretacje i doniesienia o tym, co znaczy tajemnicze imię. Sama Skrzynecka tego nie komentowała. Teraz, kiedy córeczka ma już 9 lat, aktorka ujawniła wreszcie, co znaczy Alikia Ilia.

Katarzyna Skrzynecka ma nową fryzurę. Gwiazda "Twoja twarz brzmi znajomo" zaszalała? [FOTO]

Katarzyna Skrzynecka zdradza, co znaczy imię jej córki

Na Instagramie Skrzyneckiej ukazała się seria zdjęć córki, przy których aktorka zostawiła kilka słów:

"Moja najukochańsza zaklinaczka zwierząt! Zwierzęta ją kochają i lgną do niej, czując magiczną duszę i piękne, dobre serce. LOVE! Imię Alikia (Aliki z greckiego) oznacza "krystaliczna, szczera, szlachetna".

Wygląda na to, że tajemnica wreszcie się wyjaśniła.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/AS