Zamknij

Katarzyna Skrzynecka znika z TTBZ. Wiadomo, kto ją zastąpi

06.10.2021 23:53
Katarzyna Skrzynecka
fot. Pawel Wodzynski/East News

Katarzyna Skrzynecka zasiada w jury programu "Twoja twarz brzmi znajomo" niemal od samego początku. Niestety, w kolejnym odcinku jej zabraknie. Wiadomo, kto ją zastąpi.

Katarzyna Skrzynecka od lat sprawdza się w roli jurorki show " Twoja twarz brzmi znajomo". W jurorskim gronie znajduje się niemal od samego początku polskiej edycji programu i niezmiennie jest jedną z najbardziej lubianych jurorek. Okazuje się, że w najnowszym odcinku TTBZ Skrzyneckiej nie zobaczymy. Gwiazda zniknie, a na jej miejscu pojawi się ktoś zupełnie inny

Zobacz także: Doda zapowiada walkę ze Stępniem. Wstrząsające wyznanie Rabczewskiej. "Wejdę nawet z policją"

Katarzyna Skrzynecka znika z show "Twoja twarz brzmi znajomo"

Od razu uspokajamy wszystkich fanów Skrzyneckiej i TTBZ. Jurorka nie rozstaje się z programem, tylko znika na jeden odcinek. Zamiast niej w fotelu jurora zasiądzie zwycięzca trzeciej edycji show - Stefano Terazzino. Skąd taka zamiana? Wszystko związane jest z tematem przewodnim odcinka. Uczestnicy przypomną widzom największe przeboje włoskich artystów, stąd Terazzino wydaje się być w tym odcinku jurorem idealnym.

Przypomnijmy, że to kolejna taka "zamiana". W poprzednim odcinku zabrakło Małgorzaty Walewskiej, którą zastąpił Sławomir. Tak jak w przypadku Skrzyneckiej, zmiana miała charakter tymczasowy.