Zamknij

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na wzruszającym zdjęciu. Tak się poznali

Maciej Friedrich
21.08.2019 12:44
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na wzruszającym zdjęciu. Tak się poznali
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski tworzą jedno z najpopularniejszych małżeństw polskiego show-biznesu. Gwiazda „Kobiet Mafii” pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z castingu do filmu „W spirali”. To właśnie tam poznała swojego wybranka.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski to jedna z najpopularniejszych par w polskim światku filmowym. Oboje świetnie radzą sobie w show-biznesie, a popularność przyniosła im współpraca z Patrykiem Vegą. Razem na ekranie mogliśmy oglądać ich w „Kobietach Mafii”. Prywatnie Kasia i Piotr są małżeństwem od lipca 2016 roku. Ich związek od początku był obserwowany i głośno komentowany w mediach. Wielokrotnie pojawiały się plotki, że Warnke spodziewa się dziecka, ostatecznie aktorka potwierdziła ciążę, pozując z ciążowym brzuszkiem na wybiegu.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski poznali się na castingu. Aktorka pokazała zdjęcie

We wtorek 20 sierpnia na profilu Katarzyny Warnke na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym aktorka czule wpatruje się w oczy ukochanego Piotra. Aktorka zdradziła, że fotografia pochodzi z castingu do filmu „W spirali”, w którym brał udział także Stramowski. „Tak się poznaliśmy” – podpisała zdjęcie Kasia.

Fani aktorskiej pary nie kryli zachwytu romantyczną fotografią i prześcigali się w prawieniu zakochanym komplementów.

Aaaale piękne! Miłość od pierwszego wejrzenia istnieje naprawdę!

Jesteście The best! Takiej miłości tylko pozazdrościć.

Ale boskie zdjęcie. Żebyście tak całe życie na siebie patrzyli – czytamy w komentarzach.

Kasi i Piotrowi życzymy kolejnych wspólnych ról. Warto również zobaczyć zdjęcie Piotra Stramowskiego, gdy miał 17 lat, na którym jest niemal nie do poznania.

Zagłosuj

Oglądałeś/aś "Kobiety Mafii"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF