Zamknij

Katarzyna Warnke jest w ciąży? Mamy odpowiedź aktorki

Maciej Friedrich
29.04.2019 11:33
Katarzyna Warnke jest w ciąży? Mamy odpowiedź aktorki
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Katarzyna Warnke miała zdradzić w jednym z wywiadów, że wraz z mężem Piotrem Stramowskim spodziewają się dziecka. Jedną z pierwszych osób, które dowiedziały się o ciąży miał być Patryk Vega. Aktorka skomentowała medialne doniesienia.

Katarzyna Warnke to polska aktorka, która obecnie najmocniej kojarzona jest z ról w filmach Patryka Vegi. Pojawiła się w "Botoksie" oraz dwóch częściach "Kobiet Mafii", gdzie wcieliła się w charakterystyczną postać Anki. Na swoim koncie ma jednak również wiele ról teatralnych, występowała między innymi na deskach Teatrze Starym w Krakowie i Teatrze Rozmaitości w Warszawie. W 2013 roku wyreżyserowała autorski monodram "Uwodziciel".

Prywatnie Warnke od 2016 roku jest żoną Piotra Stramowskiego, również doskonale znanego fanom filmów Vegi. Ich związek rozpoczął się na planie jednego z filmów. Fani aktorskiej pary zastanawiali się, kiedy na świecie pojawi się ich dziecko. Choć Kasia nie podzieliła się w fanami radosną informacją za pośrednictwem mediów społecznościowych, jeden z magazynów opublikował informację, że aktorka potwierdziła ciążę.

Kasia Warnke
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Katarzyna Warnke jest w ciąży

Informację o tym, że rodzina Katarzyny i Piotra niebawem się powiększy, aktorka miała przekazać w rozmowie z magazynem "Show". Według dziennikarzy magazynu pierwszą osobą spoza bliskiej rodziny, która dowiedziała się o ciąży, był Patryk Vega. 42-latka miała też przyznać także, że bardzo chciałaby być aktywna zawodowo, ale będzie zmuszona na jakiś czas odstawić aktorstwo na dalszy plan.

- Dziecko na pewno zmienia rodziców, zmienia postrzeganie świata, ale jestem tej zmiany ciekawa. Chciałabym pracować. Mam nadzieję, że w tej chwili moja pozycja staje się na tyle silna, że mogę sobie pozwolić na małą przerwę - czytamy w "Show".

Sama Warnke lakonicznie, ale jednoznacznie zareagowała na gratulacje od fanów. Pod jednym z postów internautki napisała lakonicznie "to bzdury". Dodała także, że nie udzielała żadnej wypowiedzi na ten temat dla "Show".

Zagłosuj

Lubisz filmy Patryka Vegi?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF