Zamknij

Katarzyna Warnke nago w wannie. Internauci skrytykowali aktorkę [FOTO]

Maciej Friedrich
04.05.2020 14:40
Katarzyna Warnke nago w wannie. Internauci skrytykowali aktorkę [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Katarzyna Warnke nie przestaje szokować. Znana z między innymi z filmów Patryka Vegi aktorka pochwaliła się fanom nagim zdjęciem w wannie. To jednak nie ciało Katarzyny wywołało w sieci najwięcej emocji. Pod postem pojawiło się wiele negatywnych komentarzy.

Katarzyna Warnke to aktorka, która w ostatnich latach najmocniej kojarzona jest z filmami Patryka Vegi. Mogliśmy oglądać ją jako Ankę w "Kobietach mafii" czy doktor Magdę w "Botoksie". Na swoim koncie Warnke ma jednak o wiele więcej udanych kreacji aktorskich. Warto wymienić między innymi postać Angeliki w serialu "Chyłka" oraz rolę nauczycielki w świetnie przyjętym "Panu T.".

Warnke przyzwyczaiła fanów do aktywności w mediach społecznościowych. Aktorka, która w 2019 roku została mamą, chwali się na Instagramie nie tylko zdjęciami rodzinnymi. Pojawiły się nawet głosy, że Katarzyna "wypiera fakt bycia matką", co aktorka ostro skomentowała. W sobotę 2 maja na profilu Kasi pojawiła się nowa, odważna fotografia, która ponownie wywołała burzę wśród internautów. Warnke ponownie musiała zmierzyć się z krytyką.

 Katarzyna Warnke skrytykowana w sieci. "Wypierasz fakt bycia mamą"

Katarzyna Warnke nago w wannie. Kontrowersyjne zdjęcie aktorki

Katarzyna Warnke nie wstydzi się swojego ciała, co wielokrotnie udowadniała. Wdzięki aktorki mogliśmy podziwiać między innymi na okładce "Playboya". Z kolei 2 maja Katarzyna postanowiła pochwalić się efektami sesji zdjęciowej dla magazynu "Zwykłe życie". Na fotografii widzimy Warnke nagą, siedzącą w wannie z książką i papierosem.

- Ej, ciekawe. "Zwykłe życie" publikuje takie moje (między fotografiami innych bohaterów) zdjęcie z okazji Święta Pracy, cudownie przewrotne, choć bardzo na czasie. Swoją drogą często czytanie przygotowuje mnie do roli albo myślenie, a to mi najlepiej idzie w kąpieli - napisała aktorka.

Zdjęcie wywołało entuzjastyczne reakcje fanów, w komentarzach pojawiły się jednak także głosy krytyki. Wielu osobom nie podoba się, że Katarzyna pali papierosy.

- Palenie jest takie passé.

- Moja mądra mamusia tez lubiła palić w kąpieli, dziś zżera jak rak płuc.

- Pięknie, ale ten papieros bee - czytamy w komentarzach.

Sama Warnke zapytana przez jednego z fanów o nałóg zdradziła, że pali "czasami".

Zagłosuj

Lubisz filmy Patryka Vegi?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF