Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Katarzyna Warnke zmieniła fryzurę

21.02.2018 09:04

Katarzyna Warnke na premierze „Kobiet mafii” pokazała się z nową fryzurą. Jak wygląda? Fani są podzieleni. 

Katarzyna Warnke z dłuższymi włosami fot. Eastnews

Katarzyna Warnke w nowej fryzurze

Katarzyna Warnke na uroczystej premierze najnowszego filmu Patryka Vegi „Kobiety mafii” zaprezentowała się w zupełnie nowym uczesaniu. Aktorka, która przyzwyczaiła nas do tego, że nosi włosy do ucha, tym razem postanowiła nieco zaszaleć i obcięła się na chłopaka. Efekt? Jak widać w komentarzach pod zdjęciami, fani są podzieleni. Niektórzy twierdzą, że Katarzyna Warnke z nową fryzurą wygląda bardzo nowocześnie i z klasą, inni natomiast są przekonani, że krótkie włosy dodały aktorce niepotrzebnie kilka lat.

To jednak nie chwilowy kaprys. Zmiana była bardzo przemyślana. Jak poinformował serwis Newseria, Katarzyna Warnke zdecydowała się przejść tak ogromną metamorfozę na potrzeby najnowszego filmu. Nie chodzi o „Kobiety mafii”, w których oglądamy Katarzynę Warnke jeszcze ze starą fryzurą, lecz o obraz „Klatka”, pierwszy polski film opowiadający o zawodnikach MMA.

Katarzyna Warnke z nową fryzurą

Katarzyna Warnke na premierze filmu „Kobiety mafii”

— Dla kobiety fryzura jest bardzo ważna. Wszystkie wiemy, że w trudnych chwilach zmieniamy fryzury albo żeby coś zakończyć, od czegoś się odciąć, że fryzura potrafi podbić nam humory albo zepsuta potrafi zniszczyć, także mam nadzieję, że skonstruuję zupełnie inną osobę — powiedziała Katarzyna Warnke w wywiadzie przeprowadzonym przez agencję Newseria.

Jak dodała Katarzyna Warnke, zupełnie nie boi się takiej metamorfozy.

— Kocham wizerunek Angeliny Jolie, kiedy jest prawie łysa w wideoklipie Rolling Stones, kiedy idzie ulicami Nowego Jorku w futrze, w bieliźnie i ze ściętymi włosami, mnie to się wydaje sexy — mówi Katarzyna Warnke.

Film „Klatka” ma wejść na ekrany polskich kin pod koniec 2018 roku. Nieznana jest jeszcze dokładna data premiery.

RadioZET.pl/SI

Oceń