Zamknij

Katarzyna Warnke nago w łóżku. Pokazała odważny kadr [FOTO]

10.06.2021 10:56
Katarzyna Warnke
fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News

Katarzyna Warnke zwróciła uwagę internautów odważnym zdjęciem. Aktorka pokazała się całkiem nago na łóżku. "Petarda" - oceniają w komentarzach zachwyceni obserwatorzy gwiazdy.

Katarzyna Warnke jest jedną z gwiazd, które aktywnie prowadzą swój profil w mediach społecznościowych. Aktorka ma jednak nietypowe podejście do Instagrama. Gwiazda nie ujawnia szczegółów życia prywatnego i rodzinnego, a jej opisy pod zdjęciami są raczej krótkie. Chętnie natomiast pokazuje, co czyta oraz nad czym pracuje. Oprócz tego Warnke często dzieli się artystycznymi zdjęciami, z czego niektóre są bardziej pikantne.

Tym razem partnerka Piotra Stramowskiego również zdecydowała się opublikować odważny kadr w sieci. Katarzyna Warnke zapozowała całkiem nago na łóżku. "Pewnego razu we Florencji..." - opisała fotografię, oznaczając na zdjęciu także swojego ukochanego. Zdjęcie zostało wykonane podczas jednej z ich podróży.

Zobacz także: Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na wakacjach. Pokazali zmysłowe zdjęcia z plaży [FOTO]

Katarzyna Warnke nago na odważnym zdjęciu [FOTO]

Internauci błyskawicznie zareagowali na fotografię Kasi Warnke. Część osób chwaliła figurę aktorki oraz klimat zdjęcia, inni zdecydowali się zażartować z przedstawionej sytuacji.

- "Super klimat. Rozumiem, że mąż pod kołdrą?", "Nie chcę urazić, ale klimat wnętrza jak z pokoiku kurtyzany", "Petarda", "Świetne, sensualne oraz zgrabne ciało", "Co za przepiękny, niepowtarzalny klimat" - czytamy w komentarzach.

Wam też się podoba?