Zamknij

Katarzyna Warnke odpowiada na plotki o tym, że ma syna z poprzedniego związku: „Nie poznałam go”

Sylwia Wamej
11.09.2019 11:19
Katarzyna Warnke
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski zostali rodzicami. 42-letnia aktorka urodziła syna. Na Instagramie potwierdziła informację o tym, że została mamą. Przy okazji odniosła się do plotek o tym, że gwiazda ma 14-letniego syna z poprzedniego małżeństwa.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski zostali rodzicami

Katarzyna Warnke została mamą. Aktorka i jej mąż Piotr Stramowski przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Z rysunku, który Piotr Stramowski opublikował na swoim Instagramie, wynika, że para doczekała się chłopca. W międzyczasie pojawiły się w mediach doniesienia, że aktorka jest już mamą 14-letniego chłopca z poprzedniego małżeństwa. Ponoć ma ograniczone prawa rodzicielskie.

Katarzyna Warnke odpowiada na plotki o rzekomym synu z poprzedniego związku

Fani pod ostatnim postem zaczęli zadawać aktorce niewygodne pytania odnośnie do ostatnich doniesień.

A co z synem z pierwszego małżeństwa? Mam nadzieję, że dobrze zareagował na rodzeństwo – zapytała jedna z fanek Katarzyny Warnke. Aktorka szybko jej odpowiedziała, twierdząc, że informacje o synu z poprzedniego związku są wyssane z palca.

Hm, dziwnie, że go nie poznałam, ani jego ojca. Ale mam nadzieję, że dobrze zareagowali – odpowiedziała Warnke. Jedna z internautek dodała, że jest zaskoczona informacją o rzekomym dziecku Warnke.  Ja też – skwitowała aktorka.

Na razie Katarzyna Warnke zamierza skupić się na macierzyństwie. Pod jednym z ostatnich wpisów stwierdziła, że w jej życiu „zaczyna się nowa podróż”.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW