Zamknij

Katarzyna Warnke okradziona w studiu "Dzień Dobry TVN". Straciła cenny przedmiot

02.09.2020 10:10
Katarzyna Warnke okradziona
fot. TRICOLORS/East News

Katarzyna Warnke, gwiazda między innymi filmów Patryka Vegi, wyznała, że podczas odwiedzin w studiu "Dzień Dobry TVN" została okradziona. Ktoś przywłaszczył sobie obrączkę gwiazdy, którą otrzymała od Piotra Stramowskiego.

Katarzyna Warnke  to popularna polska aktorka, która sławę zawdzięcza w dużej mierze współpracy z kontrowersyjnym Patrykiem Vegą. To dzięki rolom w "Botoksie" i "Kobietach mafii" pokochali ją widzowie, choć na swoim koncie ma wiele innych kreacji. Zadebiutowała epizodyczną rolą w "Złotopolskich" w 1998 roku, przez rok grała w "Teraz albo nigdy!" oraz "Lekarzach". Po filmach Vegi otrzymała angaże do nowych produkcji, mogliśmy zobaczyć ją między innymi w "Chłyce" oraz dobrze przyjętym "Panu T.".

Prywatnie Katarzyna jest żoną Piotra Stramowskiego, aktora, który także współpracuje z Patrykiem Vegą. Para poznała się w 2013 roku na planie filmu "W spirali", a trzy lata później pobrała. 43-letnia gwiazda w 2019 roku urodziła córeczkę Helenę, a w wywiadzie opowiadała o trudach macierzyństwa. Małżonkowie nie ukrywają jednak radości z posiadania dziecka. Warnke była jednym z gości zaproszonych na premierę nowego filmu Vegi "Pętla". W rozmowie z portalem Plotek przyznała, że została okradziona na planie "Dzień Dobry TVN".

 Katarzyna Warnke nago w wannie. Internauci skrytykowali aktorkę [FOTO]

Katarzyna Warnke okradziona na planie "Dzień Dobry TVN". Zginęła obrączka

Katarzyna Warnke jako popularna aktorka często zapraszana jest przez media na wywiady. Odwiedziła między innymi śniadaniowy program "Dzień Dobry TVN". Niestety, na planie doszło do sytuacji, która nie powinna się wydarzyć. Pozostawiona przez aktorkę na umywalce obrączka zniknęła. Katarzyna wyznała, że obecnie musi nosić duplikat.

- Mam obrączkę, ale ma duplikat, bo zostawiłam w "Dzień Dobry TVN". Ona jest dosyć gruba i zostawiłam na umywalce i niestety ktoś ją wziął - opowiedziała aktorka.

Na szczęście gwiazda "Kobiet mafii" posiada duplikat obrączki, który nie różni się od oryginału. Co więcej, Warnke przyznała, że nie jest przywiązana do przedmiotów. W dzieciństwie miała nawet koszmary związane z obrączką.

- Z obrączką mam tak średnio, za to małżeństwo lubię - żartobliwie stwierdziła aktorka.

To dobrze, że nieuczciwość na planie "Dzień Dobry TVN" nie rozzłościła Katarzyny.