Zamknij

Katarzyna Warnke zdradziła, na kogo odda głos. Wpis aktorki podzielił fanów [FOTO]

26.06.2020 11:29
Katarzyna Warnke wie, na kogo zagłosuje w wyborach
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Katarzyna Warnke wie doskonale, na kogo zagłosuje w wyborach prezydenckich. Na Instagramie zdradziła, którego kandydata popiera i dlaczego. Wpis aktorki wywołał kontrowersje i wywołał gorącą dyskusję wśród internautów.

Katarzyna Warnke to popularna aktorka filmowa, serialowa i teatralna, której ogromną popularność przyniosła współpraca z kontrowersyjnym reżyserem Patrykiem Vegą. Mogliśmy oglądać ją w głośno komentowanym "Botoksie" oraz dwóch częściach "Kobiet mafii". Zdaniem wielu widzów Kasia jest jedną z ulubienic Vegi. Na swoim koncie ma jednak ogromną ilość innych aktorskich kreacji, wystąpiła między innymi w serialach "Teraz albo nigdy" i "Lekarze", a w 2019 mogliśmy oglądać ją w świetnie przyjętym "Panie T." z Pawłem Wilczakiem.

Prywatnie Warnke od 2016 roku jest żoną aktora Piotra Stramowskiego, w 2019 roku urodziło im się dziecko. Aktorka wychowuje także syna z poprzedniego małżeństwa. Kasia kojarzona jest z jasno określonymi poglądami i śmiałością do ich wyrażania. Swoimi wypowiedziami i działaniami często wzbudzała kontrowersje, zyskała sobie jednak także grono oddanych fanów, którzy cenią ją za szczerość i bezkompromisowość. Gwiazda nie miała zamiaru pozostać bierna przed zbliżającymi się wyborami prezydenckimi. W sieci jednoznacznie poinformowała, na kogo zamierza oddać swój głos.

 Katarzyna Warnke nago w wannie. Internauci skrytykowali aktorkę [FOTO]

Katarzyna Warnke zachęca do wyborów. Zdradziła, na kogo zagłosuje

Wybory prezydenckie 2020 to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym kraju, które wzbudza ogromne emocje. Przed wyborami uaktywnili się artyści, którzy przypominają, jak ważnym obywatelskim obowiązkiem jest oddanie głosu. Furorę robi spot z udziałem Julii Wieniawy, Joanny Kulig i wielu innych gwiazd. Głos w sprawie wyborów postanowiła zabrać także Katarzyna Warnke. W opublikowanym na Instagramie wpisie także zachęciła do aktywności wyborczej. Jednoznacznie określiła także swoje preferencje. Polska aktorka zamierza głosować na Rafała Trzaskowskiego.

- Ja mam tak, a Wy? Popieram Trzaskowskiego. I przy okazji Sasnala. Czyli generalnie kultura i sztuka! I dobrze byłoby, gdybyśmy wszyscy poszli na wybory - czytamy w poście.

Jak to bywa w przypadku preferencji wyborczych, fani Katarzyny podzielili się na kilka obozów. Wielu fanów popierało wybór gwiazdy, pojawiły się także głosy powątpiewania, a nawet krytyki. W przypadku tak drażliwego tematu jak polityka, nic w tym dziwnego.