Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Ewelina Pacyna, Michał Adamski
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Katarzyna Warnke pokazuje pierwsze zdjęcie ze spaceru z dzieckiem. Fani patrzą na wózek

15.10.2019 13:47

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski pochwalili się pierwszym zdjęciem ze spaceru z córką. Para postanowiła skorzystać z ostatnich słonecznych dni i wybrać się z dzieckiem do parku. To rzadka okazja, by podejrzeć, jakim wózkiem jeździ dziecko Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego. Para postawiła na funkcjonalny model.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski fot. Kamil Piklikiewicz/East News

We wrześniu Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski zostali rodzicami. Aktorska para długo nie chciała oficjalnie potwierdzić ciąży, mimo że tabloidy wielokrotnie publikowały zdjęcia paparazzi ciężarnej Katarzyny Warnke. Zrobiła to dopiero na pokazie mody MMC, podczas którego Katarzyna Warnke odsłoniła wielki brzuszek na wybiegu.

Do dziś nie jest pewne, jakiej płci jest dziecko Warnke i Stramowskiego. Choć tuż po porodzie na profilu aktora pojawiło się zdjęcie narysowanego ludzika sugerujące, że urodził się chłopiec, ta wersja zdaje się nie potwierdzać. Nieoficjalnym kanałem wyciekła informacja, że Katarzyna Warnke urodziła córkę. Sugeruje to również kolor wózka, jakim pochwaliła się na Instagramie gwiazda.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na spacerze z dzieckiem

Katarzyna Warnke opublikowała pierwsze zdjęcie ze spaceru z córką i mężem. Jak większość rodziców postanowiła wykorzystać ostatnie słoneczne dni jesieni i zabrać dziecko do parku. Przy okazji pochwaliła się fanom, jakim wózkiem jeździ jej pociecha. Okazuje się, że dziewczynka otrzymała wygodny i funkcjonalny model popularnej marki w odcieniu pudrowego różu.

Jak wiadomo, gwiazdy często reklamują wózki dla dzieci przy okazji pierwszych spacerów ze swoimi pociechami. Katarzyna Warnke nie była pod tym względem wyjątkiem. Jednak model, jaki sprawiła córce, wcale nie należy do gwiazdorskiej półki. Widać, że aktorka postawiła przede wszystkim na solidną jakość i szereg udogodnień, mniej zaś skupiła się na modnym wyglądzie.

Wózek dziecka Katarzyny Warnke nie szokuje ceną. Biorąc pod uwagę ceny pojazdów innych celebryckich dzieci, aktorka wybrała dość niedrogi model. W sklepie trzeba za niego zapłacić około 2,5 tysiąca złotych. Przypomnijmy, że w ostatnim czasie szereg gwiazd zgodnie wybrał luksusowy wózek ze złotymi skrzydełkami projektu Jeremy'ego Scotta. Jeździły nim dzieci Natalii Siwiec, Anny Lewandowskiej czy Zofii Ślotały. Ceny tego cacka zaczynają się od 9 tysięcy złotych.

RadioZET.pl/jw

Oceń