Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Katarzyna Warnke przechodzi wielką transformację. Wszystko dla roli

08.05.2018 13:31

Całkiem niedawno Katarzyna Warnke pojawiła się przed obiektywami w nowej, odważnej fryzurze. Aktorka zgoliła włosy niemal do zera. To wszystko z powodu przygotowań do roli o zawodnikach MMA. Transformacja trwa i cały czas zaskakuje jej fanów. Przyznają, że jest... coraz bardziej męska.

Katarzyna Warnke fot. EAST NEWS

Katarzyna Warnke przygotowuje się do roli w swoim kolejnym filmie, który opowiadał będzie o zawodnikach MMA. Już wcześniej zgoliła włosy, a teraz zabrała się ostro do pracy w klatce. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciem w sportowym stroju, z dłonią owiniętą bokserskim bandażem, zaciśniętą w pięść. Internauci od razu zauważyli, że aktorka robi się coraz bardziej „męska”. Widać, że bardzo poświęca się dla swojej roli.

Zdaniem komentujących Warnke prezentuje się świetnie zarówno w bardziej kobiecych odsłonach, jak i kompletnie bez włosów w groźnej pozie.

— Wspaniała kobieta odnajdująca się w niejednej i jak niełatwej roli. Jesteś najlepsza! Nie mogę się doczekać filmu — napisał jeden z komentujących.

Inni wyrażają uznanie, że aktorka tak dobrze „weszła w rolę”. Niektórzy przyznają, że wolą aktorkę w dawnym uczesaniu. Jak wyznała Kasia w rozmowie z fanami, nie zamierza zostać przy tak krótkiej fryzurze i po zakończeniu zdjęć będzie zapuszczać włosy.

Film o zawodnikach MMA trafi do kin w styczniu 2019 roku. Zagrają w nim również Piotr Stramowski i Eryk Lubos.

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi