Zamknij

Katarzyna Warnke przechodzi wielką transformację. Wszystko dla roli

Redakcja
08.05.2018 13:31
Katarzyna Warnke
fot. EAST NEWS

Całkiem niedawno Katarzyna Warnke pojawiła się przed obiektywami w nowej, odważnej fryzurze. Aktorka zgoliła włosy niemal do zera. To wszystko z powodu przygotowań do roli o zawodnikach MMA. Transformacja trwa i cały czas zaskakuje jej fanów. Przyznają, że jest... coraz bardziej męska.

Katarzyna Warnke przygotowuje się do roli w swoim kolejnym filmie, który opowiadał będzie o zawodnikach MMA. Już wcześniej zgoliła włosy, a teraz zabrała się ostro do pracy w klatce. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciem w sportowym stroju, z dłonią owiniętą bokserskim bandażem, zaciśniętą w pięść. Internauci od razu zauważyli, że aktorka robi się coraz bardziej „męska”. Widać, że bardzo poświęca się dla swojej roli.

Zdaniem komentujących Warnke prezentuje się świetnie zarówno w bardziej kobiecych odsłonach, jak i kompletnie bez włosów w groźnej pozie.

— Wspaniała kobieta odnajdująca się w niejednej i jak niełatwej roli. Jesteś najlepsza! Nie mogę się doczekać filmu — napisał jeden z komentujących.

Inni wyrażają uznanie, że aktorka tak dobrze „weszła w rolę”. Niektórzy przyznają, że wolą aktorkę w dawnym uczesaniu. Jak wyznała Kasia w rozmowie z fanami, nie zamierza zostać przy tak krótkiej fryzurze i po zakończeniu zdjęć będzie zapuszczać włosy.

Film o zawodnikach MMA trafi do kin w styczniu 2019 roku. Zagrają w nim również Piotr Stramowski i Eryk Lubos.

RadioZET.pl/SA