Zamknij

Katarzyna Warnke szczerze o porodzie: "Dewastacja". Dostrzega minus późnego macierzyństwa

08.06.2020 20:34
Katarzyna Warnke opowiedziała o porodzie córki
fot. Instagram:@kasiawarnke

Katarzyna Warnke opowiedziała o porodzie w rozmowie z "Galą". Aktorka i jej mąż, Piotr Stramowski, kilka miesięcy temu zostali rodzicami. Warnke urodziła córkę. 43-letnia gwiazda filmów Vegi wyznała, że połóg i wychowywanie dziecka mocno dały jej w kość. 

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski są jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Poznali się na planie filmu "W spirali". Aktorka  jest o 10 lat starsza, ale różnica wieku nie przeszkodziła im zbudować udanego związku. W lipcu 2016 roku para wzięła ślub. Uroczystość odbyła się w tajemnicy przed mediami. Do dziś Warnke i Stramowski stanowią duet zarówno w życiu, jak i na ekranie. Pojawili się razem w filmach "Kobiety mafii" i "Botoks" Patryka Vegi, a od września będzie ich można zobaczyć w produkcji zatytułowanej "Pętla" tego samego reżysera. 

We wrześniu 2019 roku Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski zostali rodzicami. Aktorska para długo nie chciała oficjalnie potwierdzić ciąży, mimo że tabloidy wielokrotnie publikowały zdjęcia paparazzi ciężarnej aktorki. Warnke oficjalnie potwierdziła ciążę na pokazie kolekcji MMC, podczas którego przeszła po wybiegu, odsłaniając pokaźnych rozmiarów brzuch. Płeć dziecka Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego długo pozostawała tajemnicą, ale w końcu wydało się, że parze urodziła się córka. Imię i wizerunek nadal nie są znane. Jeszcze przed porodem aktorka wyznała, że "nie czuje się moralnie zobowiązana wobec tabloidów", dlatego nie zamierza dostarczać im wiadomości na temat swojej ciąży i narodzin dziecka. Otworzyła się dopiero niedawno w rozmowie live z redaktorką "Gali". 

Katarzyna Warnke skrytykowana w sieci. "Wypierasz fakt bycia mamą" 

Katarzyna Warnke pierwszy raz o porodzie i macierzyństwie

Katarzyna Warnke urodziła pierwsze dziecko w wieku 42 lat. Teraz gdy córka ma już dziewięć miesięcy, szczerze opowiedziała o swoich doświadczeniach. Aktorka nie zdawała sobie sprawy z tego, jak bardzo pojawienie się dziecka wywraca codzienne życie. Przyznaje, że przystosowanie się do nowego rytmu zajęło jej trochę czasu. 

Macierzyństwo jest bardzo wyczerpujące. Sama miałam w głowie jego bardziej cukierkowy obraz. Nie wiedziałam o połogu, o tym co się dzieje po porodzie. Następuje dewastacja, kiedy wychodzi z ciebie dzieckoJest się notorycznie niewyspanym, brakuje sił, jest burza hormonalna i trudno znaleźć równowagę, jeśli chodzi o relacje w związku i siebie samego. Próba synchronizacji tego wszystkiego trwała u nas kilka dobrych miesięcy - powiedziała. 

Gwiazda filmów Vegi dostrzegła minus późnego macierzyństwa. Niedobór snu w jej wieku sprawia, że organizm gorzej się regeneruje. Cierpi na tym nie tylko jej samopoczucie, ale także wygląd. 

Ja mam 43 lata, niewyspanie to dla mnie bardzo duże obciążenie, również jeśli chodzi o urodę. Wcześniej potrafiłam zadbać o siebie, regenerowałam się lepiej, w tej chwili ten czas muszę oddać swojej córce i to widać  - wyznała. 

Katarzyna Warnke do tej pory nie opublikowała żadnego zdjęcia dziecka w mediach społecznościowych i w najbliższym czasie się na to nie zanosi. Zapytana o to, odparła, że pokaże córkę tylko na jej prośbę. 

Nie publikuję zdjęć mojego dziecka. Mogę opowiadać o swoim stosunku do macierzyństwa, natomiast o niej milczę, bo to będzie jej wybór. Jak będzie chciała zostać celebrytką, proszę bardzo, pomogę jej z całego serca. W tym momencie nie chcę na dziecku "kręcić lodów" - wyjaśniła żona Piotra Stramowskiego. 

Posłuchaj podcastu