Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Katarzyna Warnke w „Playboyu”. Gorąca okładka aktorki

10.08.2018 11:00

Katarzyna Warnke to jedna najbardziej wyrazistych gwiazd we współczesnym polskim kinie. Nie boi się kontrowersyjnych ról i mocnych zmian wizerunku. Teraz zdecydowała się na sesję dla „Playboya”, a rezultat już można zobaczyć.

Katarzyna Warnke fot. Instagram

Katarzyna Warnke dołączyła do grona gwiazd, które „zaliczyły” sesję do magazynu „Playboy”. Na okładce najnowszego, wrześniowego numeru magazynu aktorka pozuje całkiem naga. Na zdjęciu, które wybrano na okładkę, Warnke zalotnie wychyla się zza drzwi. Pewna siebie, zalotnym spojrzeniem patrzy wprost w obiektyw. Choć – jak to w „Playboyu” – nagość musi być, to jednak na tej okładce zbyt wiele nie widać. Oczom czytelnika ukazuje się jedynie zarys pośladka gwiazdy, a także jej plecy.

Katarzyna Warnke: okładka „Playboya”

Co na to fani aktorki i czytelnicy magazynu? Okazuje się, że nie wszyscy są zadowoleni z faktu, że aktorka pozuje ze swoja aktualną fryzurą, obcięta na zapałkę. Brak długich blond włosów odbierają za niezbyt kobiecy. Ale tą sesją Warnke pokazuje, że nie boi się żadnych ocen. Jest szczera, bezpośrednia i nie musi nikomu udowadniać, że czuje się stuprocentowo kobieco.

Zagłosuj

Podoba Ci się okładka Playboya z Kasią Warnke?

Jednak komentarze pod okładką na Instagramie „Playboya” są bardzo zróżnicowane. Jednym się podoba, inni są wręcz rozczarowani.

„Piękne zdjęcie, absolutnie inne niż zwykle u Was i robi jeszcze większe wrażenie”, „Ehh liczyłem na jakąś spektakularną sesje, a tutaj lipa”, „Piękna okładka ! Super zdjęcie brawo dla fotografa I modelki!”.

Nam się ta okładka podoba.

RadioZET.pl/SA

Oceń