Zamknij

Katarzyna Warnke w bikini. Aktorka pozdrawia fanów z wakacji na Zanzibarze [FOTO]

31.03.2021 18:23
Katarzyna Warnke
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Katarzyna Warnke przykuła uwagę swoich fanów najnowszym zdjęciem. Aktorka pokazała kadr z wakacji, na którym pozuje w zielonym stroju kąpielowym. Okazuje się, że podobnie jak wielu innych polskich celebrytów, Warnke wybrała się na egzotyczny urlop na Zanzibarze.

Katarzyna Warnke zaskoczyła swoich obserwatorów ostatnim zdjęciem. Aktorka znana z takich produkcji, jak "Botoks" czy "Kobiety mafii" wyjechała na egzotyczne wakacje. Gwiazda, podobnie jak wielu innych polskich celebrytów, wybrała Zanzibar na cel swojej podróży. 44-latka pokazała na Instagramie, jak pręży ciało w bikini podczas opalania. W opisie wyraziła nadzieję na nadejście lepszych, bardziej normalnych czasów.

- To ja - dzióbas z fototapety. Przesyłam moc słońca spod równika. Zdjęcie niefrasobliwe, jak na czasy, w których żyjemy, ale mam nadzieję, że wnoszące trochę optymizmu i wiary w to, że nie będzie nam trudno wrócić do normalności, kiedy tylko nadejdzie w końcu ta chwila. Ale z tego co widać na mapie pogody, to w Warszawie już właściwie lato... Tak czy siak, razem z cieplejszymi dniami i słońcem idą lepsze dni - napisała aktorka.

Zobacz także:  Socha bulwersuje wakacjami w czasie pandemii. Odezwał się pracownik ochrony zdrowia

Katarzyna Warnke pokazała zdjęcie w bikini

Zdjęcie Katarzyny Warnke przypadło do gustu jej fanom. Internauci pozostawili pod fotografią wiele pozytywnych komentarzy i komplementów. Jeden z obserwatorów gwiazdy postanowił dopytać, czy nie bierze przypadkiem udziału w zdjęciach do "Hotelu Paradise", który kręcony jest właśnie na Zanzibarze. Warnke jednak stanowczo zaprzeczyła.

- Słonecznych wakacji!

- Wow Kasia.

- Mogę do ciebie?

- Śliczna - komentują internauci.

Wam też się podoba?