Zamknij

Katarzyna Warnke zaszokowała wyglądem. Brzydka, głupia, blachara – napisała na ciele

Redakcja
05.09.2018 12:01
Katarzyna Warnke
fot. TRICOLORS/East News

Katarzyna Warnke na gali Flesz Fashion Night wzbudziła prawdziwą sensację. Pojawiła się w czarnej kreacji, z mocnym makijażem i... wyzwiskami wypisanymi na ciele.

Katarzyna Warnke jest jedną z najbardziej wyrazistych gwiazd polskiego show-biznesu. Aktorka nie boi się mocnych zmian wizerunku ani wyrazistych, kontrowersyjnych ról. Często zabiera głos na dyskusyjne tematy, a jej wypowiedzi bywają zaskakujące. Ze względu na swój otwarty styl bycia bardzo często spotyka się w sieci z krytyką i hejtem. Aktorka postanowiła na nie odpowiedzieć podczas gali Flesz Fashion Night. Pojawiła się na niej w mocnym makijażu i z obelgami wypisanymi na ciele.

Katarzyna Warnke zaszokowała wyglądem

Zdjęciem swojej stylizacji pochwaliła się też na Instagramie, gdzie opatrzyła je komentarzem: „Hejterzy to słabiaki”.

Brzydka, pusta, blachara, głupia – to tylko część napisów, które były wypisane na ciele Warnke.

„Ma Pani rację.. słowa BOLĄ... I trzeba uświadamiać ludzi jak wielką krzywdę mogą wyrządzić drugiemu człowiekowi ,.. Szacunku ,akceptacji i tolerancji trzeba ludzi uczyć od małego” – piszą internauci.

Dotąd żadna z gwiazd nie odważyła się w podobny sposób walczyć z hejtem, choć podobną sytuację mogliśmy wcześniej oglądać w programie „Supermodelka Plus Size”, kiedy to modelki pozowały do zdjęć właśnie z obraźliwymi określeniami wypisanymi na ciele. Miała to być dla nich lekcja samoakceptacji.

Czy Warnke się tym inspirowała, trudno stwierdzić, jednak z pewnością osiągnęła swój cel i zwróciła uwagę na problem hejtu w sieci. Pokazała też, że do tych wszystkich obelg w sieci ma ogromny dystans. A to z pewnością przydałoby się każdemu.

RadioZET.pl/SA