Zamknij

Gwiazda "Rancza" podbija sieć. 57-letnia Solejukowa odsłoniła fenomenalne ciało [FOTO]

01.07.2021 20:27
Katarzyna Żak
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Katarzyna Żak opublikowała zdjęcie z Mazur. Aktorka grająca Solejukową w serialu "Ranczo" pojawiła się w kostiumie kąpielowym i zaprezentowała niewiarygodnie zgrabną sylwetkę. Fani gratulują żonie Cezarego Żaka fantastycznej formy. 

Katarzyna Żak od kilku lat kojarzona jest z serialem "Ranczo" i postacią Kazimiery Solejuk. Widzowie polubili ją w roli skromnej, ale przedsiębiorczej matki siedmiorga dzieci, dlatego z niecierpliwością wyczekują powrotu serialu z bohaterką graną przez żonę Cezarego Żaka. Realizacja nowych odcinków wydaje się trudnym zdaniem ze względu na brak Pawła Królikowskiego, ale rozmowy twórców z TVP już się odbyły, co daje nadzieję, że kontynuacji "Rancza" w końcu powstanie.  

Tymczasem fani hitowego serialu mogą śledzić swoich ulubionych aktorów w sieci oraz innych projektach. Niedawno Cezary Żak i Artur Barciś wrócili do współpracy przy okazji spektaklu "Dziwna para". Ponadto obaj aktorzy zapuścili bujne brody, przez co już nie przypominają swoich bohaterów z "Rancza" - wójta i Czerepacha. Katarzyna Żak również aktywnie działa w social mediach. Aktorka właśnie pochwaliła się nowym zdjęciem, zrobionym podczas opalania nad wodą. Fani oniemieli, gdy zobaczyli Solejukową w obcisłym kostiumie. 

Cezary Żak opowiedział o pracy córki na oddziale covidowym. Zuzanna jest lekarką [FOTO]

Katarzyna Żak w stroju kąpielowym. Gwiazda "Rancza" zniewala figurą 

Żona Cezarego Żaka regenerowała siły przed koncertem w Elblągu, opalając się nad jednym z mazurskich jezior. Serialowa Solejukowa pokazała się fanom w czarnym stroju kąpielowym. Kostium uwydatnił nie tylko dekolt, ale także talię osy i fenomenalne nogi aktorki. Fani byli pod wrażeniem figury 57-letniej Katarzyny Żak. Nogi kosmos! - komplementowali w komentarzach, i trudno się z tym nie zgodzić. Gwiazda "Rancza" prezentuje się wyśmienicie!