Zamknij

Katarzyna Zielińska bez makijażu. Fani zachwyceni naturalnością gwiazdy [FOTO]

Sylwia Wamej
11.05.2020 11:33
Katarzyna Zielińska
fot. Adam Jankowski/ Reporter/East News

Katarzyna Zielińska w okresie domowej kwarantanny stawia na naturalność. Gwiazda rezygnuje z makijażu i chętnie publikuje zdjęcia w wersji saute. Zdjęcie z wiosennego spaceru zachwyciło fanów aktorki.

Katarzyna Zielińska pokazała się bez makijażu. Fani zachwyceni naturalnością gwiazdy [FOTO]

Katarzyna Zielińska jeżeli nie musi, nie maluje się. Gwiazda stawia na naturalność i chętnie pokazuje się w mediach społecznościowych bez makijażu. Ostatnie zdjęcie z  wiosennego spaceru bardzo przypadło do gustu jej fanom. Fani nie tylko zachwycają się urodą aktorki, ale również sposobem prowadzenia przez nią mediów społecznościowch. Instagram gwiazdy w okresie kwarantanny zasiliło mnóstwo pozytywnych zdjęć i postów.

Aktorka lubi też rozbawiać swoich fanów, publikując zabawne filmiki z aplikacji Tik Tok. Katarzynę Zielińską obserwuje na Instagramie już 400 tysięcy followersów, za co aktorka podziękowała wszystkim fanom.

"400 tysięcy. Dziękuję, że tutaj jesteście. Że wspólnie każdego dnia możemy się pośmiać, wypić razem kawę, poćwiczyć ( czasem bardzo późno ) że wspólnie wspieramy potrzebujących, że kibicujecie mi w ważnych chwilach w moim życiu. Bez Was mój zawód nie ma sensu.
Dziękuję, że mogłam Was poznać" - napisała.

Katarzyna Zielińska: W jakich produkcjach zagrała aktorka?

Katarzyna Zielińska szerszej publiczności dała się poznać, grając w takich produkcjach jak m.in. "Och, Karol 2", "Listy do M", "Ojciec Mateusz", "Barwy szczęścia" oraz "Zawsze warto" Gwiazda w 2013 roku poślubiła finansistę - Wojciecha Domańskiego, z którym na dwóch synów: Henryka i Aleksandra.

Zagłosuj

Lubisz się malować?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW