Zamknij

Katarzyna Zielińska i Anna Lewandowska śpiewają po treningu: "Robert taki skarb wokalny ma w domu"

02.07.2020 16:11
Anna Lewandowska i Katarzyna Zielińska śpiewają po treningu: "Robert taki skarb wokalny ma w domu"
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Katarzyna Zielińska chętnie ćwiczy z Anną Lewandowską. Ostatnio obie panie nawiązały pewną umowę.  Zielińska podjęła się fitnessowego wyzwania Lewandowskiej, w zamian za co Lewandowska miała zaśpiewać razem z nią piosenkę promującą  spektakl aktorki "Prohibicja. Nowy Jork". Katarzyna Zielińska przedstawiła na swoim Instagramie efekty tej niecodziennej współpracy.

Katarzyna Zielińska pokazała nagranie, jak śpiewa z Anną Lewandowską [WIDEO]

Katarzyna Zielińska jest jedną z gwiazd, która lubi ćwiczyć z Anną Lewandowską. Tym razem panie nawiązały pewną współpracę. Zielińska wytrwała do końca trudnego fitnessowego wyzwania, w zamian za co Lewandowska miała zaśpiewać z nią fragment piosenki promujący spektakl aktorki "Prohibicja. Nowy Jork" wyprodukowany przez Katarzynę Zielińską w Teatrze Roma.

"Umowa była następująca: jeżeli wytrwam do końca treningu fighter challenge i nie będą mnie wcześniej ściągać nieżywą z maty, Anka zaśpiewa fragment mojego ukochanego utworu "Żona Chińczyka" ze spektaklu, który miałam przyjemność wyprodukować w Teatrze Roma i który kocham całym sercem"  - powiedziała Katarzyna Zielińska na nagraniu udostępnionym na jej profilu.

Fani zachwyceni wspólnym wystąpieniem Zielińskiej i Lewandowskiej

Fanom spontaniczne wykonanie obu gwiazd bardzo przypadło do gustu. Pod wideo błyskawicznie posypały się komentarze zachwyconych wielbicieli i wielbicielek. "Robert taki wokalny skarb ma w domu i nigdy się nie chwalił"," dziewczyny, gratuluję, wspaniały duet", "jest moc, nawet w śpiewaniu" - pisali fani.

Być może dzięki zachętom fanów Ana Lewandowska będzie częściej śpiewać. Fani zobaczyli już jak tańczy na Tik Toku, więc może teraz przyszedł czas na śpiewanie.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl