Zamknij

Katarzyna Zielińska na wzruszającym zdjęciu z dzieckiem. Zdradza receptę na szczęście

Redakcja
15.10.2018 11:23
Katarzyna Zielińska
fot. Instagram

Katarzyna Zielińska niezbyt często pokazuje w sieci zdjęcia ze swoimi dziećmi. W grudniu 2017 na świat przyszło drugie. Teraz aktorka pokazała zdjęcie z synkiem i zdradziła swoją receptę na szczęście.

Aktorka Katarzyna Zielińska unika pokazywania swojego życia rodzinnego w social mediach. Teraz gwiazda podzieliła się jednak wyjątkowym zdjęciem z 10-miesięcznym synkiem i przy okazji odpowiedziała na pytanie o to, co jest jej receptą na szczęście.

„Wiecie, że rzadko dzielę się takimi chwilami, ale to zdjęcie postanowiłam pokazać. Monika złapała chwile, które kocham najbardziej. Piątek. Pracowałam na planie. Mój synek zrobił mi niespodziankę. Przyszedł z nianią na plan w najmniej oczekiwanej chwili i uszczęśliwił mnie najbardziej na świecie” – napisała i pokazała fotkę, na której przytula synka z wyrazem błogości na twarzy.

Katarzyna Zielińska z synkiem

„Przy tej weekendowej okazji odpowiem Wam na pytanie, które często zadajecie w prywatnych wiadomościach: CO KOCHAM NAJBARDZIEJ W MOIM ŻYCIU?” – dodała i sporządziła całą listę rzeczy, które dają jej radość. Są to np. tulenie synków i tulenie się do męża, rodzinne śniadania i kolacje, słońce i upał, a nawet szarlotkę teściowej. To część z wielu rzeczy w tym zestawieniu, które składają się na to, co nazywamy szczęściem.

I właśnie taką receptę na szczęście Zielińska zdradziła internautom.

„Zróbcie sobie listę rzeczy, które uwielbiacie robić, a zobaczycie, jakie życie jest piękne. Pomimo różnych okoliczności. Mamy je jedno i doceńmy to” – wyjaśniła. Ciekawe, czy recepta działa.

RadioZET.pl/SA