Zamknij

Katarzyna Zielińska pokazała młodszą siostrę. "Oczy macie takie piękne"

08.07.2020 18:58
Katarzyna Zielińska pokazała młodszą siostrę. "Oczy macie takie piękne"
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Katarzyna Zielińska, choć jest aktywna na Instagramie, rzadko pokazuje swoją rodzinę. Tym razem zrobiła wyjątek i pokazała urocze zdjęcie ze swoją młodszą siostrą - Karoliną.

Katarzyna Zielińska pokazała młodszą siostrę. Podobne do siebie?

Katarzyna Zielińska rzadko pokazuje w mediach społecznościowych swoją rodzinę. Tym razem zrobiła wyjątek i opublikowała urocze selfie ze swoją młodszą siostrą - Karoliną. Jak się okazuje, młodsza siostra aktorki przeprowadziła się z Krakowa do Warszawy, więc siostry mogą teraz spotykać się częściej, niż do tej pory. Dodatkowo aktorka mocno wspiera młodszą siostrę w prowadzeniu biznesu, który otworzyła w Warszawie - kawiarni "Sweet & Blossom Cafe".

"Teraz każdy poranek zaczynam u siostry. Espresso tonic plus bajgiel z awokado i od razu robi się dobry dzień!" - napisała Katarzyna Zielińska na Instagramie. Fani, choć byli zainteresowani miejscem otworzonym przez siostrę aktorki, żywiej komentowali wspólne selfie.

"Ależ Wy jesteście piękne! I takie pozytywne!! A biznes niechaj się kręci jak najlepiej!!!", "jaka piękna siostra. Oczy macie takie piękne", "ale podobne jesteście", "śliczne obie" - komplementują wielbiciele Kasi Zielińskiej.

Katarzyna Zielińska spełnia się w roli producentki teatralnej 

 Katarzyna Zielińska spełnia się nie tylko jako aktorka, ale również jako producentka teatralna. W 2012 roku zadebiutowała jako producentka teatralna. Na deskach małej sceny w Teatrze Muzycznym Roma wystawiła spektakl „Berlin. 4.00 rano". Również w Romie wyprodukowała musicale „Sofia de Magico” (2014) i „Nowy Jork. Prohibicja” (2019).

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl