Zamknij

Katarzyna Zielińska pokazała stare zdjęcie. Są na nim trzy znane dziś kobiety

24.07.2020 22:21
Katarzyna Zielińska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Katarzyna Zielińska pokazała bardzo stare zdjęcie. Oprócz aktorki są na nim jeszcze dwie dobrze znane dziś osoby. Zmieniły się tak bardzo, że nie od razu widać, kto to tak naprawdę jest.

Katarzyna Zielińska należy dziś do grona najpopularniejszych aktorek. Swoją karierę zaczynała już kilkanaście lat temu, ale początki wcale nie były takie łatwe. Okazuje się, że tuż po przeprowadzce do Warszawy, kiedy dopiero szukała miejsca dla siebie, pomieszkiwała z innymi, znanymi dziś osobami. Pokazała na Instagramie zdjęcie właśnie z tamtych czasów, kiedy nie była jeszcze znana. Fani próbują odgadnąć, kto jest na fotce. Ale poznać nie jest łatwo.

Katarzyna Zielińska bez makijażu. Ale naturalność!

Katarzyna Zielińska na starym zdjęciu

"Poznajecie? To były czasy! Pomieszkiwałyśmy razem. Każda z nas szukała pracy w Wawie, zaczepienia gdzieś, byłyśmy spragnione grania, śpiewania, występowania. Cudowne wspomnienia" - napisała Zielińska (którą na fotce zdecydowanie najłatwiej rozpoznać).

Jak to zwykle w przypadku starych zdjęć gwiazd, fani od razu próbują odgadnąć, kto się na nich znajduje. Tym razem nie inaczej. A są to od lewej:

Katarzyna Zielińska, Katarzyna Żak i piosenkarka, której absolutnie nie poznał nikt. Ale zaraz - przecież to nie Katarzyna Żak a Magdalena Popławska. Trzeba jednak przyznać, że widać pewne podobieństwo, stąd kilka osób też tak typowało. Zdecydowanie najmniej "do siebie" podobna jest Mela Koteluk. Gdyby nie oznaczenia na zdjęciu i komentarze piosenkarki nikt jej by nie poznał.

"Pani Kasia Żak?", "Pani po prawej to...?", "W życiu bym nie powiedziała, że to Mela!" - piszą internauci.

My też mieliśmy problem z rozpoznaniem, kto jest na zdjęciach. Jak skomentowała sama Koteluk, czas bije na ich korzyść.

RadioZET.pl/AS