Zamknij

Katarzyna Zielińska pokazała swoje ślubne zdjęcie. Fani dopatrzyli się tam Andrzeja Dudy

03.08.2020 15:55
Katarzyna Zielińska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Katarzyna Zielińska pokazała swoje ślubne zdjęcie. Aktorka i Wojciech Domański są małżeństwem już 7 lat. Niespodziewanie, fani dopatrzyli się tam... Andrzeja Dudy.

Katarzyna Zielińska i jej mąż, Wojciech Domański, pobrali się dokładnie siedem lat temu. Aktorka uczciła rocznicę prezentując ich ślubną fotkę. Internauci gratulują udanego związku zauważają, że mąż gwiazdy jest niezwykle podobny do innej znanej persony - Andrzeja Dudy.

"7 lat temu o godzinie 17 poślubiłam Wojtusia. Jest mi z nim superowo. Trzymajcie za nas kciuki. #rocznica #kocham #anniversary #love" - napisała przy zdjęciu aktorka. Prawdopodobnie nie spodziewała się, kogo dostrzegą na nim internauci.

Katarzyna Zielińska z mężem na zdjęciu. Fani: "To Andrzej Duda"

"Czy tylko jak tu widzę Andrzeja Dudę?" - pyta jedna z komentujących. I za chwilę odpowiedziało jej kilkanaście osób, które uważają podobnie.

"Ja też w pierwszym momencie zobaczyłam Dudę. Aż mi oczy wyszły", "Nie tylko Ty", "Faktycznie, podobny bardzo", "Bałam się, że tylko ja tak mam", "Miałam właśnie to pisać, że bardzo podobno do Dudy :)" ,"Miałam to samo" - piszą. Jedna internautka pokusiła się nawet o stwierdzenie, że tak, tylko osoba na zdjęciu jest młodsza i w innej formie:

"Nie tylko. Tylko tu wersja młodsza i minus 20 kg" - napisała.

Katarzyna Zielińska pokazała stare zdjęcie. Są na nim trzy znane dziś kobiety. Poznajecie?

RadioZET.pl/AS