Zamknij

Katarzyna Zielińska pokonała koronawirusa. Gwiazda "Listów do M." apeluje do fanów [FOTO]

30.11.2020 18:28
Katarzyna Zielińśka
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Katarzyna Zielińska, aktorka doskonale znana między innymi z "Barw szczęścia" i "Listów do M." przyznała, że była zarażona koronawirusem i udało jej się wygrać z COVID-19. Gwiazda zaapelowała do fanów o pomoc, która może uratować ludzkie życie.

Katarzyna Zielińska to popularna polska aktorka, laureatka dwóch statuetek Telekamery, doceniania przez krytyków i uwielbiana przez fanów. Na swoim koncie ma role w takich kinowych hitach jak "Quo Vadis", "Dzień świra", "Dom nad rozlewiskiem" czy "Listy do M.". Wielbiciele seriali doskonale pamiętają Kasię jako Martę Walawską z "Barw szczęścia" i Laurę z "O mnie się nie martw". W 2019 roku dołączyła do obsady "Zawsze warto", w którym wcieliła się w Dorotę. Próbowała swoich sił w wielu programach rozrywkowych, mogliśmy oglądać ją między innymi w "Tańcu z gwiazdami", "Twoja twarz brzmi znajomo" czy "Bitwie na głosy".

Katarzyna Zielińska jest aktywna nie tylko na ekranie, ze swoimi oddanymi fanami jest w stałym kontakcie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Chętnie dzieli się nowymi zdjęciami, nie wyłączając tych, które pozwalają obserwować jej życie prywatne. Aktorka nie boi się poruszania trudnych tematów, szczerze opowiedziała o bolesnych przeżyciach w ciąży, teraz z kolei poinformowała fanów o tym, że była zarażona koronawirusem i udało jej się "pokonać COVID-19".

ZOBACZ TAKŻE: Premier o ulgach dla ozdrowieńców oddających osocze

Katarzyna Zielińska pokonała koronawirusa. Aktorka radzi, jak pomóc chorym

Wiele gwiazd sceptycznie wypowiada się na temat pandemii koronawirusa, Viola Kołakowska przekonuje wręcz, że takowa nie panuje, spore kontrowersje wzbudziły także wypowiedzi Edyty Górniak. Tymczasem Katarzyna Zielińska nie ma wątpliwości, sama bowiem walczyła z wirusem, na szczęście z powodzeniem. Wyznanie aktorki z pewnością zaszokowało wielu fanów. Kasia zaapelowała do swoich wielbicieli, którzy pokonali COVID-19, by oddawali osocze. Ozdrowieńcy mogą być bowiem ratunkiem dla zagrożonych osób.

- Ja już pokonałam COVID-19. Teraz pragnę pomóc innym. Solidarnie, mamy wielką siłę. Wykorzystajmy ją w walce z epidemią. Jako aktorka, ale przede wszystkim jako matka, żona i córka apeluję, by ozdrowieńcy zgłaszali się do pobliskiego Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. W naszych żyłach płynie lek. Osocze ozdrowieńców zawiera przeciwciała, które są skutecznym i bezpiecznym sposobem leczenia chorych na COVID-19. Podarujmy zdrowie, oddajmy osocze - namawia gwiazda. 

Internauci nie kryli zadowolenia z faktu, że Zielińska zabrała głos w tak ważnej sprawie. Pod postem gwiazdy pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy.

- Przyznam, że jestem zaskoczona. Nawet nie wiedziałam, że pani chorowała. Cieszę się jednak, że promuje Pani takie działania, to bardzo potrzebne.

- Dziękuję. Mój tata dalej walczy i dziś dostał niezbędne osocze - czytamy.

O oddawanie osocza zaapelowała także mająca za sobą zarażenie koronawirusem Małgorzata Socha.