Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Katarzyna Zielińska urodzi chłopca czy dziewczynkę?

23.10.2017 15:06

Aktorka Katarzyna Zielińska i jej mąż Wojciech Domański spodziewają się drugiego dziecka. Fani aktorki wreszcie doczekali się informacji o tym, jakiej płci będzie maleństwo.

Katarzyna Zielińska fot. ons.pl

Pod koniec lipca aktorka Katarzyna Zielińska ogłosiła, że po raz drugi jest w ciąży. Przez dłuższy czas udało jej się ukrywać to w tajemnicy, bo dziecko przyjdzie na świat jeszcze w 2017 roku. Gwiazda zapowiadała, że ostatnie miesiące ciąży poświęci na relaks i faktycznie wycofała się z życia publicznego: ograniczyła życie zawodowe - zrezygnowała z pracy w teatrze, rozstaje się także z serialem "Barwy szczęścia" i pozwala sobie na więcej błogiego lenistwa (jak np. na zdjęciu z poniedziałkowego poranka):

Magazyn "Party" w rozmowie z osobą z otoczenia aktorki zdradził płeć jej drugiego dziecka. 3-letni już Henio będzie miał siostrę czy brata? Okazuje się, że aktorka oczekuje przyjścia na świat drugiego synka.

"To będzie drugi chłopiec! Kasia jest szczęśliwa, że Henio będzie miał młodszego braciszka" - informuje "Party" znajoma aktorki. Ciekawe, jak drugi synek Zielińskiej dostanie na imię. Być może będzie to imię równie tradycyjne, co pierwszego dziecka.

RadioZET.pl/SA

Oceń