Zamknij

Katarzyna Zielińska urodzi chłopca czy dziewczynkę?

Redakcja
23.10.2017 15:06
Katarzyna Zielińska
fot. ons.pl

Aktorka Katarzyna Zielińska i jej mąż Wojciech Domański spodziewają się drugiego dziecka. Fani aktorki wreszcie doczekali się informacji o tym, jakiej płci będzie maleństwo.

Pod koniec lipca aktorka Katarzyna Zielińska ogłosiła, że po raz drugi jest w ciąży. Przez dłuższy czas udało jej się ukrywać to w tajemnicy, bo dziecko przyjdzie na świat jeszcze w 2017 roku. Gwiazda zapowiadała, że ostatnie miesiące ciąży poświęci na relaks i faktycznie wycofała się z życia publicznego: ograniczyła życie zawodowe - zrezygnowała z pracy w teatrze, rozstaje się także z serialem "Barwy szczęścia" i pozwala sobie na więcej błogiego lenistwa (jak np. na zdjęciu z poniedziałkowego poranka):

Magazyn "Party" w rozmowie z osobą z otoczenia aktorki zdradził płeć jej drugiego dziecka. 3-letni już Henio będzie miał siostrę czy brata? Okazuje się, że aktorka oczekuje przyjścia na świat drugiego synka.

"To będzie drugi chłopiec! Kasia jest szczęśliwa, że Henio będzie miał młodszego braciszka" - informuje "Party" znajoma aktorki. Ciekawe, jak drugi synek Zielińskiej dostanie na imię. Być może będzie to imię równie tradycyjne, co pierwszego dziecka.

RadioZET.pl/SA