Zamknij

Katarzyna Zielińska urodziła! [FOTO]

Redakcja
17.12.2017 11:22
Katarzyna Zielińska urodziła! [FOTO]
fot. ons.pl

Katarzyna Zielińska po raz drugi została mamą! Aktorka znana z serialu ''Barwy Szczęścia'' przywitała na świecie synka. Radosną chwilą w swoim życiu podzieliła się z internautami. - Najpiękniejszy, najbardziej wyczekiwany, najukochańszy, pachnący czymś najcudnowniejszym na świecie "PREZENT POD CHOINKĘ" - napisała na Instagramie. 

Katarzyna Zielińska i jej mąż, Wojciech Domański nie mogli sobie wyobrazić piękniejszego prezentu na zbliżające się święta Bożego Narodzenia. To drugi tak radosny moment w ich życiu. Przypomnijmy, że aktorka jest już mamą 2-letniego Henryka. Kolejnym potomkiem pochwaliła się na swoim profilu w mediach społecznościowych. Na razie nie wiadomo, jak maleństwo ma na imię. 

- Najpiękniejszy, najbardziej wyczekiwany, najukochańszy, pachnący czymś najcudnowniejszym na świecie "PREZENT POD CHOINKĘ". Nie mogłam sobie wymarzyć czegoś piękniejszego. Dziękuję losowi, że po raz drugi jestem tak szczęśliwa. Nieustannie wącham mojego małego Mistrza i tulę do serca. Pozdrawiamy Was. Mama małego księcia i starszego rycerza - napisała pod zdjęciem aktorka. 

Serdecznie gratulujemy! 

RadioZET.pl/DG