Zamknij

Katarzyna Zielińska w bikini. Pokazała odważne zdjęcie z domowej sesji [FOTO]

12.05.2021 16:52
Katarzyna Zielińska
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Katarzyna Zielińska pokazała odważne zdjęcie z domowego zacisza. Aktorka pochwaliła się swoją figurą w skąpym bikini. W opisie opowiedziała o kulisach swojego życia rodzinnego.

Katarzyna Zielińska chętnie korzysta ze słonecznej pogody. W ostatnich miesiacach wiele polskich gwiazd decydowało się na egzotyczne wakacje, aby uciec od brzydkiej pogody w Polsce. Teraz ciepłe, słoneczne dni zawitały także u nas. Nic dziwnego, że aktorka postanowiła uczcić nadejście lata seksownym zdjęciem w stroju kąpielowym. Przy okazji zdradziła, jak wygląda jej codzienność z mężem i dziećmi.

- Dzieciaki wyprawiłam do przedszkola, zjadłam śniadanie, teraz czas na drzemkę. Albo serial? Dobra, zmyślam, magia Instagrama. A tak naprawdę... Zdjęcie tysiąckrotnie pozowane. Stanie na palcach przez kilka minut wykańcza! Wybrane najlepsze ujęcie z najlepszych (hahaha). Mąż ładnie robi zdjęcia. Spisał się.

Zobacz także: Julia Wieniawa w bardzo skąpym bikini. Odsłoniła naprawdę dużo [FOTO]

Katarzyna Zielińska w skąpym bikini [FOTO]

Gwiazda przyznała, że choć życie czasem daje się we znaki, słoneczna pogoda skutecznie poprawiła jej nastrój.

- Fotka kojarzy mi się z cudownym wakacyjnym nastrojem i błogim czasem. Za drzwiami dzieciaki krzyczą "MAMA, CHODŹ JUŻ. MAMA, LODY! MAMA, ODDAJ TO PICIE!" I to kocham najbardziej! #mommylife Mateczki, trzymajmy się i nie dajmy! Dobrze, że świeci słońce, jesteśmy najlepsze z najlepszych! Choć dzisiejszy poranek był trudny. Idę się ogarniać.

Katarzyna Zielińska może pochwalić się zgrabną, szczupłą figurą. Internauci w komentarzach komplementują urodę 41-letniej aktorki.

Podoba wam się jej zdjęcie?