Zamknij

Katarzyna Zielińska zaskoczyła nową fryzurą. "Prawie jak Weronika Rosati"

Patrycja Chudolińska
13.03.2020 15:33
Katarzyna Zielińska
fot. Instagram/@katarzynazielinska

Katarzyna Zielińska pokazała się w niecodziennym wydaniu. Aktorka postawiła na długie, pofalowane włosy. "Prawie jak Weronika Rosati" - zażartowała w opisie.

Katarzyna Zielińska uwielbia eksperymentować ze swoim wyglądem. Gwiazda regularnie zaskakuje fanów na Instagramie nietypowymi stylizacjami i odważnym makijażem. Tym razem postawiła na nową fryzurę - długie, brązowe fale. W takim wydaniu niesamowicie przypomina inną znaną celebrytkę.

Katarzyna Zielińska w długich, brązowych włosach

Katarzyna Zielińska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Obecnie najważniejszym projektem gwiazdy jest praca na planie serialu "Zawsze warto". Jednym z elementów rozpoznawalnych Kasi są jej krótkie, rude włosy. Nic dziwnego, że fani byli zaskoczeni, gdy zobaczyli ją w całkiem odmienionym wydaniu.

- A u nas od rana robota wrze. Dzisiaj tak mnie dziewczyny wyszykowały. Hit czy kit? Jak sądzicie? Ps. Ja nie ukrywam, że lubię siebie w takim aktorskim wydaniu - dodała w opisie pod zdjęciem na Instagramie.

Katarzyna Zielińska założyła perukę, która całkowicie odmieniła jej wygląd. Fani przyznają, że na początku myśleli, że patrzą na zdjęcie Weroniki Rosati. Aktorka również zauważyła to podobieństwo.

-Prawie jak... Weronika Rosati! Wera, jakbyś miała problem z terminami, bądź spokojna, masz dublerkę - zażartowała gwiazda.

- A czy jako mój klon zrobisz za mnie sprzątanie, gotowanie i wstawanie w nocy do dziecka? - odpowiedziała ze śmiechem Rosati.

Podoba wam się w takim wydaniu?

RadioZET.pl/PCh