Zamknij

Katarzyna Zielińska wyśmiewa swoją kreację sprzed lat. "Prawie jak Sarah Jessica Parker"

27.01.2021 12:10
Katarzyna Zielińska
fot. EAST NEWS

Katarzyna Zielińska od kilku dobrych lat cieszy się dużą sympatią widzów, którzy cenią nie tylko jej aktorskie kreacje, ale także poczucie humoru. Aktorka nie jeden już raz udowodniła, że potrafi się śmiać także z siebie. Właśnie pokazała stylizację sprzed lat, żartobliwie komentując swój ówczesny gust.

Katarzyna Zielińska co pewien czas publikuje w sieci swoje stare zdjęcia, żartując sobie z dawnego wyglądu i swojego gustu. Dla internautów jest to jednocześnie znak, że aktorka ma do siebie duży dystans i w pełni akceptuje to, jaka jest. Stare fotki Zielińskiej pokazują też, jak wielką przemianę od rozpoczęcia swojej aktorskiej drogi przeszła.

Zobacz także: Katarzyna Zielińska pokonała koronawirusa. Gwiazda "Listów do M." apeluje do fanów [FOTO]

Katarzyna Zielińska wyśmiewa swoją stylizację

Na zdjęciu, którym Katarzyna Zielińska pochwaliła się na Instagramie, ma na sobie różową, połyskującą sukienkę z okrągłym dekoltem i karczkiem. Do tego finezyjne skrzydełka na ramionach oraz dodatki. Jak zauważa, wygląda "Prawie jak Sarah Jessica Parker" w "Seksie w wielkim mieście".

"Nie macie pomysłu, w co się ubrać w taką szarą środę? Koniecznie w róż. Na dziś polecam kryjącą rajstopę w kolorze ciała, sukienkę tuż za kolano, czerwony but nawiązujący jeszcze do okresu świątecznego (pozytywne emocje), kwiat we włosach przywołujący wiosnę oraz koniecznie dekolt, który można ewentualnie przysłonić szalikiem, wychodząc do pracy. Całość idealnie wpasuje się w zimową aurę. Nie ma obawy, że ktoś Was może nie zauważyć. Na pewno spowodujecie zainteresowanie i szczery uśmiech na twarzach przechodniów. Do dzieła!
Ps. Sarah mocno przesadziła z ilością materiału. Nuda" - żartuje Zielińska.

Internautki od razu podchwyciły żarty Zielińskiej i dołożyły do tego swoje komentarze, komplementując poczucie humoru aktorki.

"Szacun za włosy i buty w tym samym kolorze", "Sztuką będzie znaleźć schody w kolorze sukni", "Uwielbiam Panią" - piszą.