Zamknij

Katarzyna Zielińska zdradziła imię synka. Wybrał je jego brat!

Redakcja
04.01.2018 10:50
Katarzyna Zielińska
fot. Instagram

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia Katarzyna Zielińska i jej mąż powitali na świecie swojego drugiego synka. Teraz wreszcie wiadomo, jak dziecko będzie miało na imię. Okazuje się, że wyboru dokonał jego starszy brat.

Katarzyna Zielińska i Wojciech Domański otrzymali na święta naprawdę wyjątkowy prezent: drugiego synka. Szczęśliwi rodzice od razu pochwalili się w sieci fotką maleństwa, jednak dotąd nie zdradzali, jak maluch będzie miała na imię. Wreszcie aktorka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy.

W rozmowie z magazynem Party znajoma gwiazdy zdradziła, że wybór imienia dla drugiego synka nie był łatwy. Wraz z mężem rozważali różne opcje, ale ostateczną decyzję pozostawili ich pierworodnemu. 3-letni już Henio postanowił, że jego młodszy brat będzie miał na imię Aleksander.

Wygląda na to, że 2018 rok dla Katarzyny Zielińskiej i Wojciecha Domańskiego będzie pełen wyzwań. Podobnie jak ten poprzedni, który na Instagramie aktorka krótko podsumowała:

"Jezu, co to był za rok! Jestem wdzięczna za każdą najmniejszą chwilę, za każdy promyk słońca, za każdy piękny uśmiech. Za to, że po raz drugi mogę doświadczać niesamowitej radości i szczęścia z bycia MAMĄ. Dziękuję, że byliście ze mną, za wasze wsparcie i dobre słowo. Za to, że jesteśmy tak super drużyną".

RadioZET.pl/SA