Katarzyna Zielińska zdradziła imię synka. Wybrał je jego brat!

04.01.2018 10:50

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia Katarzyna Zielińska i jej mąż powitali na świecie swojego drugiego synka. Teraz wreszcie wiadomo, jak dziecko będzie miało na imię. Okazuje się, że wyboru dokonał jego starszy brat.

Katarzyna Zielińska fot. Instagram

Katarzyna Zielińska i Wojciech Domański otrzymali na święta naprawdę wyjątkowy prezent: drugiego synka. Szczęśliwi rodzice od razu pochwalili się w sieci fotką maleństwa, jednak dotąd nie zdradzali, jak maluch będzie miała na imię. Wreszcie aktorka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy.

W rozmowie z magazynem Party znajoma gwiazdy zdradziła, że wybór imienia dla drugiego synka nie był łatwy. Wraz z mężem rozważali różne opcje, ale ostateczną decyzję pozostawili ich pierworodnemu. 3-letni już Henio postanowił, że jego młodszy brat będzie miał na imię Aleksander.

Wygląda na to, że 2018 rok dla Katarzyny Zielińskiej i Wojciecha Domańskiego będzie pełen wyzwań. Podobnie jak ten poprzedni, który na Instagramie aktorka krótko podsumowała:

"Jezu, co to był za rok! Jestem wdzięczna za każdą najmniejszą chwilę, za każdy promyk słońca, za każdy piękny uśmiech. Za to, że po raz drugi mogę doświadczać niesamowitej radości i szczęścia z bycia MAMĄ. Dziękuję, że byliście ze mną, za wasze wsparcie i dobre słowo. Za to, że jesteśmy tak super drużyną".

RadioZET.pl/SA

Oceń