Zamknij

Kate Beckinsale w szpitalu. Niepokojące informacje o gwieździe "Underworld"

14.09.2021 15:08
Kate Beckinsale
fot. Jen Lowery / SplashNews.com/East News

Kate Beckinsale trafiła do szpitala. W ubiegły piątek 48-letnia aktorka trafiła pod opiekę lekarzy po tym, gdy doznała kontuzji na planie filmu "Prisoner's Daughter". Gwiazda w instagramowym poście zdradziła, jak się obecnie czuje.

Kate Beckinsale musiała trafić do szpitala. Gwiazda "Underworld" doznała kontuzji na planie filmu "Prisoner's Daughter". Beckinsale zaczęła skarżyć się na ostry ból pleców. W związku z tym musiała trafić do placówki, gdzie została przebadana przez lekarzy. Na szczęście aktorka czuje się już znacznie lepiej, a o stanie swojego zdrowia poinformowała na Instagramie.

Zobacz też: QUIZ: Kto zagrał główną rolę w tych filmach? Odgadnij nazwisko aktora lub aktorki

 Kate Beckinsale w szpitalu. Niepokojące informacje o gwieździe "Underworld"

Kate Beckinsale aktualnie przebywa w Nevadzie, gdzie do piątku pracowała na planie "Prisoner's Daughter". Film będzie opowiadać historię mężczyzny ( w tej roli Brian Cox), który po dwunastu latach więzienia postanawia walczyć o miłość córki (Kate Beckinsale) oraz wnuka. Na razie nie wiadomo, kiedy gwiazda powróci na plan zdjęciowy.

Aktorka w swoim portfolio ma m.in. widowisko historyczne "Pearl Harbor", superprodukcję "Van Hesling" oraz hitowy film Martina Scoresese "Aviator". Największą popularność przyniósł 48-letniej gwieździe horror "Underworld".

Prywatnie razem z byłym partnerem, walijskim aktorem Michaelem Sheenem, ma córkę Lily, która przyszła na świat w 1999 roku. Później gwiazda poznała reżysera Lena Wisemana, którego poślubiła 4 maja 2004 roku. Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu i zakończyła się rozwodem w 2016 roku.