Zamknij

Kate Hudson zaręczona. Radosną nowiną podzieliła się na Instagramie

15.09.2021 16:22
Kate Hudson
fot. Rex Features/East News

Kate Hudson zaręczyła się. Uukochany aktorki - Danny Fujikawa oświadczył się jej. Radosną nowiną gwiazda podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie.

Kate Hudson i jej narzeczony, 35- letni wokalista i gitarzysta zespołu Chief zaręczyli się. Szczęśliwą nowiną gwiazda podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie. Zaręczyny Kate i Danny'ego odbyły się w górach i to nie bez powodu. W końcu to właśnie tam odbyło się ich pierwsze spotkanie.

Zobacz też:  Kate Hudson w gwiazdorskiej obsadzie "Na noże 2". Kogo zagra gwiazda komedii romantycznych?

Kate Hudson zaręczona. Radosną nowiną podzieliła się na Instagramie

Rok temu tego dnia Danny zabrał mnie na wycieczkę po górach. Coś, co miało być wędrówką z przyjacielem rodziny, bardzo szybko zamieniło się w nieoczekiwaną pierwszą randkę" - pisała na Instagramie Kate Hudson na początku grudnia 2017 roku.

Para doczekała się dwuletniej córki o imieniu Rani. Gwiazda ma również dwóch synów: 17-letniego Rydera z małżeństwa z Chrisem Robinsonem i ośmioletniego Binghama, którego ojcem jest były ukochany aktorki, wokalista grupy Muse Matthew Bellamy. Hudson i Fujikawa wychowują razem trójkę dzieci.

Warto podkreślić, że pięknym pierścionkiem Kate Hudson pochwaliła się również na tegorocznej Gali MET. Hudson pojawiła się na balu w różowej kreacji Michaela Korsa i trzeba przyznać, że wyglądała przepięknie.