Zamknij

Kate Middleton ma problemy ze zdrowiem? Fani rodziny królewskiej są zmartwieni

17.05.2021 11:54
Kate Middleton
fot. Rex Features/East News

Kate Middleton podupadła na zdrowiu? Fani księżnej Kate oraz rodziny królewskiej zauważyli, że w ostatnim czasie Kate sporo schudła. Choć księżna zawsze była szczupła, według wielbicieli wyjątkowo zmizerniała. Co jest przyczyną utraty wagi Kate?

Kate Middleton jest chora? Fani rodziny królewskiej zauważyli, że w ostatnim czasie księżna sporo schudła. Choć ukochana Williama zawsze była szczupła, a po trzech porodach jej figura prezentuje się fenomenalnie, wielbiciele zauważyli, że w ostatnim czasie jeszcze bardziej zmizerniała.

Zobacz też: Księżna Kate zaliczyła wpadkę. Internauci wytknęli jej błędy w świątecznych życzeniach [FOTO]

Kate Middleton ma problemy ze zdrowiem? Fani rodziny królewskiej są zmartwieni

Brytyjskie tabloidy uspokajają i podkreślają, że spadek kilogramów u Kate to wynik stresu.

„Kate jest poddana ostatnio wielkiej presji. Wszystko zaczęło się od odejścia z rodziny Harry’ego i Meghan. Potem zaczęła się pandemia i było coraz więcej powodów do zmartwień” - czytamy w jednym z brytyjskich tabloidów.

Według doniesień brytyjskich mediów Kate reaguje na stres brakiem apetytu, a to powoduje u niej chudnięcie. Middleton zaniepokojona jest również pytaniami dzieci o wujka Harry'ego. Trudno się jej dziwić, w końcu sytuacja z Meghan i Harrym, odejście ich z rodziny królewskiej, a następnie wywiad u Oprah Winfrey spowodowało nie lada stres.

"Kate czuje się bezsilna, a tego nie lubi, ona jest przyzwyczajona do działania, a nie może nic zrobić, to ją gryzie od środka" - dodała osoba z otoczenia książęcej pary.