Zamknij

Kate Middleton odbiła Williama innej. Zakochał się, będąc jeszcze z poprzednią partnerką

Redakcja
23.08.2018 12:59
Kate i William
fot. Instagram

Wokół małżeństwa Kate Middleton i księcia Williama od samego początku krąży wiele plotek. Związek ten budzi ogromne zainteresowanie – nic dziwnego, że co chwila pojawiają się nowe sensacje. Teraz okazuje się, że William i Kate mieli się ku sobie, jeszcze będąc w innych związkach.

W dzisiejszych czasach nawet w królewskich rodzinach aranżowane małżeństwa nie mają racji bytu. William i Harry są tego najlepszym przykładem, bo ich związki i romanse śledziła cała brytyjska prasa. Obydwaj mieli wiele romansów, ale ostatecznie udało im się znaleźć kobiety życia.

Kate Middleton, żona Williama, została bardzo dobrze przyjęta przez królewską rodzinę, jak i Brytyjczyków. Często mówi się o niej jako o „drugiej Dianie”. Okazuje się, że aby spotykać się z Williamem musiała odbić go innej.

Kate i William poznali się na początku studiów na University of St. Andrews w Szkocji. Szybko się polubili, choć dla Middleton spotkania z dziedzicem tronu były bardzo stresujące. Z biegiem czasu obydwoje mieli innych partnerów, ale przyszło im mieszkać razem w jednym domu – razem z partnerami.

Któregoś razu wszyscy brali udział w charytatywnym pokazie mody. Kate pojawiła się tam w niemal półprzezroczystej sukience, która od razu zwróciła uwagę Williama. Podobno od razu powiedział wtedy przyjacielowi, że „Kate jest gorąca”. Dziewczyna tak go zauroczyła, że chciał ją pocałować. Ona jednak jego zaloty odrzuciła, bo miała partnera.

Ostatecznie po pewnym czasie Kate i William stali się parą, choć ich uczucie narodziło się jeszcze wtedy, kiedy byli z kimś innym.

RadioZET.pl/Pudelek/SA