Zamknij

Kate Middleton potwierdza sensacyjne pogłoski o ciąży

Redakcja
08.02.2018 16:53
Kate Middleton ciąża
fot. ons.pl

Ciąża Kate Middleton wkracza w zaawansowaną fazę. Poród planowany jest na kwiecień, więc zostało coraz mniej czasu. Od kilku tygodni krążą pogłoski o tym, że księżna urodzi bliźniaki. Teraz żona księcia Williama rozwiała wszelkie wątpliwości.

„Tak, spodziewam się bliźniąt” — potwierdziła oficjalnie Kate Middleton. Radości w rodzie królewskim nie ma końca, a dodatkowym zaskoczeniem jest to, że księżna urodzi dwie dziewczynki — o czym informuje brytyjski „Life&Style”. Nieznany „informator” gazety poinformował, że dziewczynki są od siebie pod względem temperamentu całkiem różne. Podobno na USG Middleton widziała, jak jedna z dziewczynek leży spokojnie, a druga wierci się, jakby już teraz chciała przyjść na świat.

Zobacz także

Cała królewska rodzina jest już bardzo przejęta nadchodzącymi narodzinami. Z pewnością z bliźniaczej ciąży cieszy się księżna, bo to ona zawsze podkreślała, że chciałaby mieć liczną rodzinę. Po pierwszej i drugiej ciąży nie było wiadomo, czy królewska para zdecyduje się na kolejne potomstwo. Księżna bardzo ciężko przechodziła ten okres, jednak ostatecznie w rodzie pojawią się kolejne dzieci.

Zobacz także

Termin porodu księżnej Kate nie jest znany, ale od dawna krążą pogłoski, że Middleton zdecyduje się na poród z zastosowaniem technik hipnozy, co ma przyczynić się do z minimalizowania stresu i bólu podczas porodu. Podobno księżna interesowała się tą metodą już dawno, a nawet stosowała ją przy porannych mdłościach, które w poprzednich ciążach były bardzo dokuczliwe.

RadioZET.pl/SA