Zamknij

Kate Middleton w czwartej ciąży? Te zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości [FOTO]

16.09.2021 12:53
Kate Middleton
fot. Rex Features/East News

Kate Middleton przywita czwarte dziecko? Niedawno plotkowano, że Kate jest w kolejnej ciąży, gdyż nie pokazywała się publicznie od dwóch miesięcy. Według prasy nieobecność gwiazdy spowodowana jest kolejną ciążą. Najnowsze zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości.

Kate Middleton jest w czwartej ciąży? Niedawno plotkowano, że powodem nieobecności Kate Middleton publicznie jest kolejna ciąża.

Żony księcia Williama nie widziano aż od 11 lipca, gdzie uczestniczyła w ceremonii rozdania trofeów podczas Wimbledonu oraz na finale Euro 2020 na stadionie w Wembley. Po tak długiej przerwie Middleton pojawiła się wreszcie 15 września.

Zobacz też:  Księżna Kate zaliczyła wpadkę. Internauci wytknęli jej błędy w świątecznych życzeniach [FOTO]

Kate Middleton w czwartej ciąży? Te zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości [FOTO]

Księżna Kate odwiedziła bazę RAF Brize Norton w Oxfordshire, gdzie spotkała się z żołnierzami, którzy uczestniczyli w ewakuacji brytyjskich cywilów z objętego wojną Afganistanu. Uwagę mediów najbardziej przykuwał brzuch Kate. Middleton zadawała szyku w kremowej marynarce, do której dobrała kremową marynarkę, granatowe spodnie i biały T-shirt. Trzeba przyznać, że Kate wyglądała bardzo stylowo w tym zestawie. Jednak na najnowszych zdjęciach próżno doszukiwać się ciążowego brzuszka. Księżna wygląda szczupło i promiennie.

Warto podkreślić, że odkąd Harry i Meghan odeszli z rodziny królewskiej, Kate i William mają znacznie więcej obowiązków. Niewykluczone, że nieobecność księżnej spowodowana jest po prostu zasłużonymi wakacjami.

Kate Middleton
fot. Rex Features/East News