Zamknij

Kate i William zachwyceni narodzinami córki Meghan Markle i Harry'ego. "Gratulujemy"

07.06.2021 10:22
Meghan i Harry
fot. JEREMY SELWYN/AFP/East News

Kate i William wyrazili gratulacje w związku z narodzinami córki Harry'ego i Meghan - malutkiej Lilibet Diany. Mimo dość chłodnych relacji Meghan i Harry'ego z rodziną królewską o szczęśliwej nowinie poinformowali członków rodziny królewskiej bardzo szybko. Kate i William są zachwyceni narodzinami Lilibet.

Kate i William pogratulowali szczęśliwej nowiny Harry'emu i Meghan. W niedzielę media obiegła informacja o przyjściu na świat drugiej pociechy pary - córeczki Lilibet Diany. Imię dziewczynki jest oczywiście ukłonem w stronę Królowej Elżbiety oraz mamy Harry'ego - księżnej Diany.

Zobacz też: Księżna Kate zaliczyła wpadkę. Internauci wytknęli jej błędy w świątecznych życzeniach [FOTO]

Kate i William zachwyceni narodzinami córki Meghan Markle i Harry'ego. "Gratulujemy"

Choć relacje Meghan i Harry'ego z rodziną królewską nie były najlepsze, to jednak pozostali royalsi bardzo wyczekiwali przyjścia na świat malutkiej Lilibet. Plotkuje się też, że narodziny dziewczynki mogą okazać się przełomem w bardzo żmudnym procesie pojednania Harry'ego i Meghan z najbliższymi. Warto jednak podkreślić, że zarówno William, jak i książę Karol mają wciąż bardzo dużo żalu do Harry'ego.

Royal Family dość mocno pilnuje jednak, aby prywatne konflikty jak najmniej przekładały się na ich oficjalny wizerunek. Dlatego tak licznie popłynęły gratulacje w związku z narodzinami córeczki Meghan i Harry'ego. Na Twitterze Pałacu Buckingham pojawiły się gratulacje w związku z przyjściem na świat małej Lilibet.

"Królowa, książę Walii, księżna Kornwalii oraz książęta Cambridge zostali poinformowani i są zachwyceni wieściami o narodzinach córki książąt Sussex" - czytamy w mediach społecznościowych.

Odpowiednia informacja pojawiła się również na Twitterze Cambridge'ów.

"Jesteśmy zachwyceni wieściami o przyjściu na świat małej Lili. Gratulujemy Harry'emu, Meghan i Archiemu"- brzmi wpis na ich profilu.

Z kolei jak donosi portal Page Six, Królowa Elżbieta II, książę Karol oraz William byli jednymi z pierwszych osób, które dowiedziały się o przyjściu na świat malutkiej Lilibet.