Zamknij

Kathy Griffin ma raka. "Mam raka płuc, mimo że nigdy nie paliłam"

02.08.2021 21:25
Kathy Griffin
fot. AUG/face to face/FaceToFace/REPORTER

Kathy Griffin ma raka płuc.  Amerykańska aktorka i komiczka poinformowała swoich fanów, że czeka ją operacja usunięcia połowy lewego płuca. Gwiazda podkreśliła jednocześnie, że nigdy nie paliła papierosów.

Kathy Griffin choruje na raka płuc. Amerykańska aktorka, działaczka i komiczka poinformowała swoich wielbicieli, że niedługo czeka ją operacja usunięcia połowy lewego płuca. 60-letnia gwiazda podzieliła się z fanami osobistym wpisem.

Zobacz też: Gwiazda „Idola” walczy z rakiem mózgu i potrzebuje pieniędzy na operację. Ma zaledwie 26 lat

Kathy Griffin ma raka. "Mam raka płuc, mimo że nigdy nie paliłam"

"Muszę Wam coś powiedzieć. Mam raka. Poddam się operacji, by usunąć połowę mojego lewego płuca. Tak, mam raka płuc, mimo że nigdy nie paliłam!" - napisała gwiazda.

Gwiazda ma nadzieję na szybki powrót do zdrowia. Zdradziła też, że lekarze są dobrej myśli.

"Muszę wam coś powiedzieć. Mam raka. Mam zamiar poddać się operacji usunięcia połowy lewego płuca. Tak, mam raka płuc, chociaż nigdy nie paliłam!. Lekarze są bardzo optymistyczni, ponieważ jest to pierwszy etap i jest ograniczony do mojego lewego płuca. Powinnam być na nogach i biegać jak zwykle za miesiąc może mniej" - napisała gwiazda i zachęciła fanów do badania się.

"Proszę, bądźcie na bieżąco ze swoimi badaniami lekarskimi. To ratuje życie" - wyznała. Kathy przyznała, że o diagnozie dowiedziała się dwa tygodnie temu.