Zamknij

Katie Price boi się o życie syna. 18-letni Harvey trafił do szpitala

13.07.2020 11:51
Katie Price
fot. Instagram/@katieprice

Katie Price poinformowała fanów o tym, że jej syn Harvey trafił do szpitala. 18-latek jest na oddziale intensywnej terapii, a jego stan jest bardzo poważny.

Katie Price, znana także pod pseudonimem Jordan, to brytyjska osobowość medialna. Celebrytka zaczynała karierę jako modelka - już jako nastolatka pojawiła się na okładach największych magazynów, w tym "Cosmopolitan", "CKM" oraz "Playboy". W 2005 roku startowała w eliminacjach do 50. Konkursu Piosenki Eurowizji, na którym ostatecznie udało jej się zająć drugie miejsce. Rok później wydała debiutancki album studyjny "A Whole New World".

Od tamtej pory głośno jest przede wszystkim o życiu prywatnym Price. Konto celebrytki na Instagramie obserwuje ponad 2,2 mln użytkowników. Ostatnio w zagranicznych mediach pojawiły się plotki, że najstarszy syn gwiazdy, 18-letni Harvey, trafił w ciężkim stanie do szpitala. Teraz Katie Price potwierdziła te informacje.

Zobacz także: Britney Spears jest więziona? Fani nie mają wątpliwości [FOTO]

Katie Price martwi się o życie syna

Syn Katie Price i jej byłego partnera, piłkarza Dwighta Yorka, jest częściowo niewidomy i cierpi na autyzm. Ma także zaburzenie genetyczne chromosomu 15 - zespół Pradera-Willego. To nie pierwszy raz, gdy nastolatek z powodu swoich schorzeń trafił do szpitala. Tym razem jednak, jak donoszą brytyjskie media, stan syna Katie był poważny. Gdy w niedzielny wieczór przyjechała po niego karetka, miał 42 stopnie gorączki i pojawiło się ryzyko niewydolności niektórych narządów.

- Mogę potwierdzić, że Harvey jest na oddziale intensywnej terapii i jest w najlepszych rękach. Chciałbym podziękować służbom pogotowia ratunkowego i personelowi szpitala za szybką reakcję - przekazała Katie Price na Instagramie.

Jak podaje informator "The Sun", Katie od dawna przygotowywała się na to, że stan zdrowia jej syna się pogorszy. Mimo to czuje się bezradna i ten czas jest dla niej bardzo trudny. Celebrytka może liczyć na wsparcie bliskich, przyjaciół oraz fanów. Obserwatorzy na Instagramie życzą Harveyowi szybkiego powrotu do zdrowia.